Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elindult? Lehet ebből még...

Elindult? Lehet ebből még valami? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

15-én kellett volna megjönnie, 13-án csináltam az első tesztet ami pozitív lett. Már nagyon el voltam keseredve, hogy kémiai terhesség lesz vagy esetleg méhen kívüli, mert nem erősödtek, sőt mimtha a tegnapi még halványabb is lett volna, ma viszont én úgy látom, hogy erősebb lett. Szerintetek is? Volt másnak is ilyen?


Fentről lefelé indul, az alsó a ma reggeli.


[link]


[link]



2020. ápr. 17. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bíztató!
2020. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Olvasd el a felhasználói útmutatót, az világosan leírja, hogyan kell értelmezni a tesztet!
2020. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 jézusom! Nem vagyok hülye! Nem kioktatást kértem, hanem érdekelt, hogy mással is történt-e már hasonló, hogy napokig nem erősödött aztán meg mégis elindult.
2020. ápr. 17. 09:59
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ezért kell elmaradt menstruáció után tesztelni, és akkor elég egyszer, nem kell nézni, hogy erősödik-e... Vízszint mivel három napja nem jött meg, így az utolsó teszt valid. Kérlek ne csinálj több tesztet, nem éri meg. Gratulálok a terhességedhez.
2020. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak furán éreztem magam és csináltam egyet, hogy na lássuk, hogy negatív lesz, nem gondoltam, hogy menzesz előtt is mutatni fog nekem bámit is. Le is tettem elkönyveltem, hogy negatív és mikor visszamentem, hogy kidobjam akkor meg ott volt halványan. Azért csináltam többet, mert olyan kis halványka volt, látni akartam, ahogyan erősödik, talan megnyugodni egy kicsit. Eddig egyből mindig leugrott a 2csík, 2x voltam terhes, de mind a 2x elvetéltem.
2020. ápr. 17. 10:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta teszt nekem sem akart különösebben erősödni, másnap reggel teszteltem egy másik fajtát, azon két egyenlő erősségű csík jött ki. :)
2020. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig is ezekkel teszteltem, úgy gondoltam ez olyan kis gyenge, hogy ha ez kimutatja akkor biztos😃 egyébként előzőleg nekem ezen is erősebb lett a tesztcsík, mint a kontroll. Akkor csináltam egy predictort azon meg nem látszott a kontroll csak nagyon halványan olyan erős lett a teszcsík.
2020. ápr. 17. 10:31
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha 2 csík van akkor pozitív 😊...azzal, hogy erős-e vagy gyenge nem kell foglalkozni. Az utolsó tesztek már szép erősek. Hagyd abba a tesztelgetést és örülj, hogy sikerült. 😊 Majd az orvos mindent szépen elmond ha mész hozzá. Addig meg nyugi. Gratula és drukkolok, hogy minden rendben legyen
2020. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺ nagyon aranyos vagy!
2020. ápr. 17. 10:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Velem volt.Azt hittem megint kémiai terhességlesz.Kb.10 nap után lett jó erős.:))
2020. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!