Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo vagyok ma, émelygek...

10. dpo vagyok ma, émelygek és rettentően fáradt vagyok, ma kezdődött ezaz egész álmos vagyok és olyan levert, és görcsölget a hasam alja baloldalt. Teszt negatív ma csináltam de 2. dik pisibol. 25. ciklusnap lehet hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak pms.

Ha nem tudsz/szeretnél várni a "nem várt" napjáig, 2 nap múlva reggeli első pisiből 10es teszttel megpróbálkozhatsz tesztelni.

🍀 szorítok!

2020. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet igen én is gyanakodom annyira utalom a pms tüneteket.. 1eve próbálkozunk sajnos.

Meg várom a nem várt napját, már túl sokat csalódtam

2020. ápr. 17. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Akár lehet, hogy sikerült, de nekem is 10. dpo-n már volt egy két fura tünet... totál rosszul éreztem magam egész nap. Másnap 11.dpo-n émelyegtem, mint aki másnapos. Akkor már halvány pozi lett a teszt. (a gyakori közönsége szerint is) Bármi lehet, de ha rám hallgatsz 14. dpo-n tesztelsz újra... nekem addig semmit nem erősödtek a tesztek, akkor már szebb volt.



Viszont a kémiait is kimutathatja. Nekem az is volt, ugyan azok a tünetek ugyan úgy korán mint az első terhességnél, pozi tesztek, aztán még egy nappal hamarabb meg is jött. Szóval mensi előtti tesztekből bármi lehet, ezért fontos megvárni a nem várt napját.

2020. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pms.
2020. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanazt érzem amit te 😊 10 dpo, fájdogál a hasam és ahogy hazajöttem a munkából muszáj volt lefeküdnöm aludni. Tesztet még nem csináltam, korainak tartottam. Majd mindenképp írj, hogy mi van veled 😊 Hátha végre sikerülne😊

Eddig nem érezték ilyet?

ja, mi október óta próbálkozunk, februárban volt egy spontán vetélés 6 hetesen ☹️

2020. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, azt kifelejtettem, hogy meglepően bő vizes folyásom van, ami egyébként nem igazán szokott lenni
2020. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az emelyges a hcg hormon termelestol van, ami kb 5.6. Hetre eri el azt a szintet, ami egyeseknel rosszulleteket okoz. A tobbi tuneted lehet pms es baba is.
2020. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát őszintén ilyen tünetei sosem voltak, februárban volt egy kémiai terhességem de ennyi szokott fájni a mellem de nem így.. Most annyira fáj hogy egyszerűen nem bírom.. És nagyon fáradt vagyok és fájnak az ízületeim mint aki másnapos kB..

Én szerintem pms nem bírok bízni már ebben..

2020. ápr. 17. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:

Kitartás! Átérzem a helyzeted Kérdező. 😔

Mi is lassan egy éve próbálkozunk. Ősszel volt egy korai vetélésem.

Mindig, minden "nem várt" előtt van valami új vagy újnak hitt/gondolt tünetem, így jó pár hónap távlatából már nem is szoktam foglalkozni velük...már tesztelni is igen ritkán szoktam ☹️🍀

2020. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#1 voltam.
2020. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!