Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért negatív a teszt, ha...

Miért negatív a teszt, ha tünetek vannak? Émelygés, éhségérzet, s a mai naptól pedig fáj a baloldalt a petefészkem is, elég kellemetlenül, vizes folyásom is van, pedig mielőtt megszokott jönni, mindig teljesen száraz voltam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Késik már? Mert ha még nem, akkor ne csodálkozz, hogy még negatív a teszt.
2010. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tesztek is tévedhetnek sajnos, csinálj még esetleg másik fajtából, és az eredménytől függetlenül, ha maradnak a tünetek, menj dokihoz.
2010. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy korán csináltál tesztet. Nekem az elmaradt menstruáció 3.napján sem mutatta még ki. De -nem elkeserítésképpen- én mikor egy évig próbálkoztunk, mindíg ilyeneket éreztem, de semmi. Aztán egy év után, amikor nem éreztem semmit, akkor lettem terhes, és nekem csak a 7. hét körül jelentkeztek a tünetek, és azt is mondják, hogy azelőtt még nem is nagyon lehetnek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes, csak az ember szívesen belegondol mindent, mert annyira szeretné. Ha már vagy 7 hetes, akkor menj dokihoz, nem mindenkinek mutatja ki a teszt, ha még nem, akkor tesztelj később.
2010. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt. Az igazság az, hogy még nem késik, csak hát azt olvastam, hogy a tüneteket a HCG hormon okozza, ezért gondoltam úgy, hogy tünetek vannak, akkor már biztos mutatná a teszt is. Várok még akkor pár napot, s ha késik, akkor tesztlek.
2010. jan. 16. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
ha babás vagy akkor az ilyen tüneteket tényleg a hcg okozza.de ha nem vagy terhes akkor bármitől lehetbnek ilyen tüneteid.ezek önmagában nem terhes tünetek.majd ha késik és továbbra is vannak tüneteid akkor tesztelj megint.
2010. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!