Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? LH teszt.

Tudnátok segíteni? LH teszt.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek ez már pozitív?


[link]



2020. ápr. 17. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
alakul, de szerintem még nem.
2020. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti az reggeli ez délben volt reggeli hőm 36.6 most mertem 37.0, ez az első Lh hónapom még nem csináltam ilyet :)
2020. ápr. 17. 16:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. De lehet, hogy nem is lesz, nekem sem lett sosem olyan, mint amit írtak. Onnan láttam az ovulációt, hogy hirtelen elhalványult.
2020. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld azt, hogy nem reggel csinálod, hanem délután. Az LH hormon éjszaka nem termelődik, reggel indul be, így délutánra éri el a csúcsot amúgy is. Nekem ez vált be. Amikor reggel tesztelgettem, kb ugyanilyenek voltak mindig, azt hittem, nincs is peteérésem. De volt, csak rosszkor teszteltem :)
2020. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen erősségű LH teszt? A számok mellette a ciklusnapokat jelöli?
2020. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még negativ! Én reggel es este is szoktam csinalni, ugyanolyanok a tesztek! Ovulaci napjan reggel pozitiv volt, este halvanyabb! Innen tudtam, hogy megvolt az ovu, no meg a semmi massal nem osszetevesztheto petefeszek fajdalommal
2020. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A számok a ciklus napok, 20as érzékenységű a kettő utolsó mai az eggyik reggel a másik délben csináltam
2020. ápr. 17. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap lesz pozu. Ha pedig nem lesz érdemes érzékenyebb tesztet csinálni. Nekem 25-ös soha nem volt pozi...20-as szépen mutatta.
2020. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok aranyosak vagytok :)
2020. ápr. 17. 20:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még negatív, de már közel lehetsz. Ilyenkor reggel is és este is el szoktam lőni egy egy LH tesztet, érdekes, hogy nekem eddig reggel mutatott teljesen egyértelmű pozit a teszt.

2020. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!