Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aprilis 4 én jött meg utoljára...

Aprilis 4 én jött meg utoljára a menzeszem.15,16,17 én együtt voltunk a párommal mert elvileg akkor volt peteérésem. Most néha görcsöl, szúrkál, meg ilyen vizes folyásom van. Ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
15 napja jött meg, mégis mi mire utalna??? Biztos, hogy nem terhességre.
2020. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A peteérésre, nálam is ilyen szokott lenni.
2020. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maximum most van peteérésed és azt érzed. Ha csak valamilyen applikáció alapján gondolod, hogy valamikor akkor volt peteérésed, akkor simán lehet, hogy most van, mert ezek az appok nem tudják megmondani, hogy a te tested, hogyan működik. Ha szeretnéd tudni, hogy mikor van peteérésed, akkor csinálj ovulációs teszteket a következő ciklusodban, ha most nem sikerül.

Amúgy fogantatástól legalább egy hét, de lehet akár 9-10 nap is, mire elkezd beágyazódni a petesejt, ami megint eltart pár napig, ez után kezdődik el a hcg termelés, ami a tüneteket okozza. Szóval 2-5 nap alatt a spermium és a petesejt találkoztak/találkozni fognak és utaznak/utazni fognak a petevezetékben, ha sikerül ebben a ciklusban teherbe esned.

2 sejt találkozását és mozgását pedig lehetetlen érezni.

2020. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!