Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy halvány pozítiv teszt,2...

Egy halvány pozítiv teszt,2 negatív. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!párommal babát szeretnénk egyik délután csináltam egy x epil tesztet ami halvány pozítiv volt, csináltam másnap még egy x epil-t és egy predictor tesztet. Ezek határozottan negatívak lettek :( lehet pont egy "hibás" tesztet fogtam ki?

2020. ápr. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A predictor állítólag egy jó teszt...én még nem próbaltam. Nekem a Facelle vált be. Az elég érzékeny. Rossmannban kapható 500 Ft.
2020. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm pont most tesztelt ugyan ilyen eredménnyel mint te, sikerült eljutnia orvoshoz és pcost állapítottak meg nála, javaslom hogy a biztonság kedvéért beszélj egy orvossal
2020. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet. Pl mensi előtt vagy már késésnél teszteltél? Ha mensi előtt, akkor lehet csak kémiai volt és pont mutatta a teszt. Az is lehet, hogy nem volt elég koncentrált a vizelet, az is okozhat még halványabb tesztet vagyis nálad a halványhoz képest negatívat. Viszont a predictor hamarabb mutatja mint az X-epil, mivel az érzékenyebb.


Az is kérdés mennyire volt halvány az a pozi? Lehet csak a reagenst láttad.


Ha már késik akkor meg érdemes két nap múlva újra tesztelni, ha nem jön meg a havid.

2020. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos fogalmam sincs mikor kéne megjönnie mióta abba hagytam a gyógyszert hol van hol nem mint a mesében.De csak pozítivan ha most nem sikerült majd fog remélem :)
2020. ápr. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!