Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 5. napján, március...

Menstruáció 5. napján, március 26án voltunk együtt. Ma kéne megjönnie, eddig semmi. Tegnap délutáni teszt negatív lett. Van esély mégis a teherbeesésnek vagy a teszt kimutatta volna, ha valami folytán menstruációkor lettem volna termékeny?

Figyelt kérdés
Melleim érzékenyek, petefészkem szurkál pár napja. Tudom ez akár a menstruáció jele is lehet. Szerintetek teszteljek holnap vagy nincs esély a terhességre?

2020. ápr. 20. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Van bármilyen tüneted a késésen kívül? Mi a férjemmel 5 évig megszakítással védekeztünk egészen mostanáig, amíg bele nem kezdtünk a babaprojectbe. Mondanom se kell, egyszer se lettem terhes... :D Barátnőm több, mint 10 év alatt úgyszintén, terméketlennek viszont nem mondanám őket, mert van egy csodaszép 2 éves kisfia (tervezték). Na most, aki előváladéktól lesz terhes, az valami atomtermékeny lehet, vagy nem tudom. :D Persze senkinek sem ajánlanám, ha nem akar teherbeesni, mert esély mindig van rá, még ha kicsi is.
2020. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ha valaki tényleg odafigyel és a férfi ismeri a testét és a határokat szerintem se lehet probléma a megszakításos védekezéssel. Akik azt írják, hogy így lettek terhesek nem figyeltek eléggé, szerintem.


A melleim érzékenyek és tegnapig szurkált a bal petefészkem is, ma ezt nem tapasztaltam.

Semmilyen stressz nem ért mostanában, hogy ez miatt késsen, egyszer történt meg velem eddig mióta menstruálok, hogy vizsgák után késett, de azon kívül soha, maximum előbb szokott megjönni. Remélem nincs semmilyen bajom, ciszta vagy ilyesmi.

2020. ápr. 22. 10:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Remelem az okos kommentjeiteket nem olvassa olyan aki meg nalatok is tudatlanabb, vagy tul fiatal! Anyam borogass!! 🤦‍♀️ SOKAN VEDEKEZESSEL IS T3HERBE ESNEK, NE BIZTASSUK MAR EGYMAST A HULYESEGRE!
2020. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves 13. válaszoló. Én a saját, illetve egy hozzám közel álló tapasztalait írtam le. Ha más elsusmákolja, hogy félig beleengedte a nőbe, vagy kiszakadt a gumi, arról nem én tehetek. Tabletta mellett esett valaki teherbe? Van rá esély, de nagyon csekély. Igen, elég akár 1 db spermium is a gyermekáldáshoz, viszont elgondolkodtató, hogy egy ejakuláció során kb. 20 millió jut be, és a többség még így se lesz állapotos... A tiniket meg nem kell ilyen marhaságokkal ijesztgetni, használjanak gumit bár a nemi betegségek elkerülése miatt. De annak se kell rögtön fosni, akinek esetleg régóta tartó kapcsolata van és megszakítással védekeznek.
2020. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak együtt voltatok vagy csináltatok is VALAMIT? Fiúval vagy lánnyal?
2020. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es, kerlek inkabv tartsd magadba a velemenyed, hogy masnak ne arts vele!
2020. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!