Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt közületek aki nem várt...

Volt közületek aki nem várt előtt pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve próbálkozunk, és lehet csak a PMS tünetek viccelnek meg de bízom benne, hogy most sikerült.

Alhas tájékon nagyon enyhe nyilaló érzés, kicsit inkább jobb oldal felé. A másik meg, hogy 3.napja gyengén de fájnak a melleim ami azért fura, mert már nagyon régóta nem fáj/feszül a mellem mielőtt megjön. 3 nap múlva nem várom. Volt akinek hamarabb jelentkezett a babóca?


2020. ápr. 21. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon korán, 11.dpon már pozit is teszteltem. Viszont amit megfigyeltem közel 7 év várakozás alatt, hogy terhesen nem oldalt a petefészkem szúrt, hanem méhemben éreztem a mensis görcsöket. Émelyegtem mint aki másnapos ami ugye soha nem fordult elő ivászat nélkül ez a két tünet sarkallt tesztelésre. Ha a tünetet terhesség okozza a teszt is pozi lesz hiszen a hcg és a progeszteron növekedés miadt jönnek a tünetek amikre mindenki másképp reagál.


2-3nappal mensi előtt már nem butaság agyalni a sikeren, de még a teszt megpróbálása sem hülyeség :)


Viszont azt illik tudni, hogy mensi előtt hiába pozi teszt, amíg nem késik bármi lehet. Nekem pl kémiainál is jöttek a tünetek amik terhesen is...pozik is lettek a tesztek korán, de egy nappal hamarabb meg is jött. Szóval, ha kibírod, várd meg legalább nem várt napját :) Sok sikert!

2020. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. 10.DPO-n. Még nem tudom mi lesz belőle. Még bármi lehet. Még van pár nap a nemvártig. Aznap tesztelek majd egyet megint.
2020. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én ellőnék egy tesztet reggel. De én türelmetlen vagyok..
2020. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#2, én is így vagyok, hogy meg csinálnám aztán jön az érzés, hogy várjak még. Csak olyan fura, mert napok óta majd meg akarok fagyni elalváskor, éjjel meg melegem van ki kell nyitni az ablakot. Melleim este jobban fájnak, reggelre már kevésbé. Valahogy kibírom 🙈

2020. ápr. 22. 06:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt iszonyú meleg volt a testem és melegem is volt,plusz egyszer egyszer volt hasszúrka. A nemvárt napján pozi is lett. Sztem tesztelj! 😊
2020. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első terhességem sajnos missed ab lett, akkor több tünetem volt, 6 napos késésnél teszteltem. A másodiknál (a műtétet követő 5. Hónapban) nem igazán voltak tüneteim, csak a szokásos PMS, és a megérzés, hogy jó időben kaptuk el a peteérést. :) Nagyon türelmetlen voltam, és a nem várt előtt egy nappal teszteltem. Halvány pozitív lett, szinte alig észrevehető. Azóta 25 hetes terhes vagyok, itt ficánkol a pocakomban a Kishölgy. :)
2020. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Én is így voltam pont. Aztán egy gyenge pillanatomban csináltam mégis egyet, minden mindegy alapon. Annyit csalódtam már, hogy úgy voltam, egyel több vagy kevesebb csalódás nem számít már, de nekem akkor is tudnom kell, hogy meghülyültem, vagy tényleg érzek tüneteket. Nekem is folyton hideg a lábam egyébként. Kitartást neked! :)
2020. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12. dpo-n lett pozi először. De semmit nem éreztem. Tesztelhetsz, de ha negatív se keseredj el amíg meg nem jön.
2020. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nehéz de valahogy kibírom szombatig.

2020. ápr. 22. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Teszteltél végül? :)
2020. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!