Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitivat teszteltem...

Ma reggel pozitivat teszteltem, lehetseges hogy mar elozo honapban sikerult csak akkor meg nem mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés
Mult honapba csak pecsetelgettem par napig majd teszteltem ami negativ lett. Ebben a honapban szinten volt de meg gyengebben egy napig pecsetelem neha neha, vartam hatha megjon de nem, igy keses utan 10. napon pozitivat teszteltem. Orvoshoz jovoheten megyek amikor szabadnapom lesz, viszont elgondolkodtam hogy lehetseges es multhonapba jott osze a baba?
2020. ápr. 4. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi innen (nappalimból) nem tudhatjuk. Esetleg vegyél ClearBlue digitális hétszámlálós tesztet. Mondjuk azzal is csak annyival lennél előrébb, ha esetleg korábban fogant, akkor 3+ ír ki. Ha mostani ciklusban, akkor meg 1-2 vagy 2-3.

Gondolom nem tudod napra pontosan, mikor volt ovud.

2020. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!