Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33 nappal az együttlét után...

33 nappal az együttlét után hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hihetsz, meg a testednek is.
2020. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen
2020. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, de miért ne hihetnél? Hosszabb ciklusoknál is ugyan úgy 14 nap a luteális szakasz (ovu utáni napok). Tehát aktus után 16-18 nappal már egyértelmű pozi vagy nega a teszt. 33 nap az már egy normál ciklus hossz már az uh-n is látszódna terhesség.
2020. ápr. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak mert hallani mindenfélét, teszt által ki nem mutatott terhességet, sőt olyat is akinek vérből sem tudták kimutatni. Nem tudom mennyi ezeknek a valóságalapja.
2020. ápr. 22. 07:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezeket honnan veszed? Laboratóriumi szakasszintensként mondom hogy nincs olyan hogy a vérből nem lehet kimutatni. Ezt vagy te blöffölted most be, vagy nagyon rossz helyeken olvasgatsz.

Ha vérből nem lehet kimutatni akkor az illető nem terhes.

2020. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


És ez csak egy a sok közül. Persze én sem feltétlen hiszem el, de mivel nem értek hozzá, kitudja.

Viszont köszönöm a megerősítést, kedves utolsó válaszoló ! 🙂

2020. ápr. 22. 08:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Olyan létezik, hogy valamiért rossz a minta. Vagy a laborban elkevernek valamit. De a vérből ki lehet mutatni. Egyébként meg nem azt kell nézni, hogy millióból 10nek van ilyen. Január óta mindenki azt gondolja, ha megjött a mensije terhes...ennyire nem akarhat mindenki babát, hogy már a logikus gondolkodást is elhajítják....mi is 7 évet vártunk babára, de nem az volt a gondolatom, hogy hurrá vérzek talán terhes vagyok....számomra ez hihetetlen mennyi ember gondolja ezt. Mensi és negatív teszt egyértelmüen nem terhes.


Ha terhesség áll fenn vérzés mellett akkor is pozi lesz teszt.... szóval na...a tesztnek sem hinni már már őrültség. És ilyen emberek szeretnének anyák lenni. Nehéz lesz a gyereknevelés, ha csak az olvasott marhaságokra fognak alapozni.



Kérdező nem neked szánom a felindultságom csak leírtam. Nyilván a kérdésedre válasz, hogy igen 100% a teszt. Ha annak sem hiszel akkor mehet egy vérvétel. Mert ugye 0.001%esélye van, hogy vizeletbe nem választódik ki a hcg. DE a vérbe lesz hcg terhesség esetén.

2020. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hiszek persze. Sokszor arra gondolok, hogy hiába van számtalan előnye az internetnek, rengeteg hátránya is van mert az okos gondolatok mellett rengeteg rossz és téves információ is eljut az emberekhez, akik ezek alapján rossz döntéseket hoznak.

na mindegy, köszönöm mindenkinek! :)

2020. ápr. 22. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Elnezest a belevauért! Tesztet nem az aktus időpontjához képest kell végezni, hanem a ciklushoz, várt-nemvárthoz képest! Mi van, ha a kérdező ciklusa 33-34 napos, és ciklus első napján volt az az aktus? Pont ezeket a lényeges dolgokat nem írta...
2020. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jaj :(

De ha a ciklus első napján is lett volna az aktus, 2 hét kell körülbelül a beágyazódáshoz, utána már termelődik a terhességi hormon. Legalábbis így olvastam az egyik nőgyógyászati oldalon.

2020. ápr. 22. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!