Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ultraérzékeny teszt pozitív...

Az ultraérzékeny teszt pozitív, a másik negatív. Akkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy 8 nappal a menstruáció előtt is kimutatható terhességi tesztet, az pozitív lett , 2 csíkos.

És vettem egy sima tesztet ami nem ultra érzékeny de szintén a nemvárt előtt kimutatja, az negatív.


Elvileg hnap v hnap után kéne megjönnie.


Hihetek a pozitív tesztnek?



2020. ápr. 23. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináj akkor amikor késik a menzesz. Annak hihetsz. Ezeknek felesleges.
2020. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
* csinálj
2020. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Annak hiszel, amimnek akarsz, de total értelmetlen tesztelni amikor még a vérzésed se maradt ki.
2020. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen türelmetlennek lenni. A teszteken csak reklám miatt van, hogy ennyi annyi nappal előtte kimutatja. Hülyeség. 9 nap a MINIMUM ovu után amikor már lehet kimutatható hcg ami 5 nappal mensi előtt van. De ez ritka.


Alapvetően mensi előtt sokszor tesztelnénk pozit, mert többször indul el terhesség mint amire valaha is gondolnánk, ám mensivel véget is ér. Ezért butaság korábban tesztelni, mert akármit mutat a teszt, az még közel sem biztos. Így majd akkor hihetsz bármit el a tesztnek, ha már késik a mensid. Addig mindegy is, ha pozitív vagy negatív, pozitív esetén reménykedsz, hogy maradjon, negatív esetén reménykedsz, hogy legyen. Nyilván mindenki akkor tesztel amikor szeretne, ha ovutól minden nap akkor akkor. De butaság kattogni külön rajta... Ha nem jön meg a mensid, akkor tesztelj még egyet és az már biztosabb lesz. Az érzékenyebb teszt pont azért érzékeny mert kisebb hcg szintet is kimutat, tehát a normál teszt még jó, hogy negatív. De mivel elinduló terhesség esetén is van hcg így a kémiait is kimutatja ami a mensivel véget is ér.


Ilyen szempontból én nem hinnék a pozi érzékeny tesztnek. Bár hozzáteszem nekem normál teszt hamarabb lett halvány pozi, mint az érzékeny teszt... nekem pl az volt hómező XD


Szóval akkor biztos, ha nem jön meg a havid, az a két nap meg már nem számít, fél lábon is kibírod.

2020. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 új teszt is pozitív lett.
2020. ápr. 24. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) Látod, akkor tényleg csak annyi volt, hogy a normálhoz még nem volt elég a hcg :)
2020. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!