Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet?

Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, épp a ciklusom közepén járok, eddig soha nem volt kogtes vérzésem, egeszen tegnapig. Barnás, nem túl sok, menstruacio elotti hasgorcs es meg jön érzésem van. Volt valakinek hasonlo tapasztalata?
2020. ápr. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ovulációs vérzés, vagy hormonzavar. A beágyazódás az az ovuálciótól 7-10 nappal kezdődik.
2020. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy hete volt ovulaciom
2020. ápr. 23. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Vezetsz hőgörbét?
2020. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, Hanyadik napon volt a peteérésed, és most hanyadik napon jársz? Hány naposak a ciklusaid? Csak mert azt írtad a kérdésben, hogy a ciklus közepén jársz, viszont lejjebb, hogy 7 napja volt peteérésed.
2020. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majdnem ket hetem van meg a menstruációig, a naptaram szeribt pont egy hete volt az ovulaciom, reggel neztem meg, mert elegge megijedtem ettol a twgnapi verzestol. Altalaban 28 naposak, plusz minusz 1-2 nap, de ritkan kesik.
2020. ápr. 23. 16:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Elcsusztam, az ovulaciom 4 napja volt, nem egy hete, bocsánat
2020. ápr. 23. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig valószínűbb, hogy akkor az ovud csúszott pár napot. Az appok nem pontosak. LH teszt és ultrahang igen. Így hosszabb ciklusod is lehet. Ovulációkor előfordul vérzés a tüszőrepedés miatt.


Beágyazódási vérzés,ami alapjáraton nem létezik, de sokan mesélnek róla, az meg sokkal később van, 10-12 nappal ovu után. 4 nappal még semmi nincs,jó esetben elindult egy beágyazódás, de annak a végén fordul elő a nem avérzés, amit az ösztradiol emelkedés okoz, de nem a beágyazódás!! Csak egybe esik.


Szóval, ovud csúszhatott el.

2020. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barnázás hormonhiányra utal. Beágyazódást nem lehet megérezni se észrevenni.
2020. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó. Meg lehet érezni. 3x is volt ilyen nekem. Olyan görcsök és nyilallásoknak mondanám mint amikor meg akar jönni, sőt az ovumat is érzem és tuti h azt érzem, mert lh tesztelni akkor kezdek ha nyilallik a petefészkem körül es utána 1-2 nappal pozi is az ovuteszt. Illetve most legutóbb görcsölgetett, szúrkált a hasam kb a 8-12 dpo körött és a 13.dpon pozi lett a terhességi tesztem is. Mielőtt még azt írná valaki h beképzelem, nem mivel nem is gondoltam, hogy terhes leszek.
2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!