Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A virushelyzet ota volt...

A virushelyzet ota volt valaki Pesten (barmelyik korhazban) ugyeleten terhesseg alatt, milyen volt az ellatas?

Figyelt kérdés
Itt most leginkabb a 12 het elotti idoszakra gondolok, pl verzes, vagy egyeb hasonlo problema miatt, amivel azonnal ugyeletre kell menni.
2020. ápr. 24. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel bármelyik kórházat írtad, bátorkodom válaszolni, bár mi nem állami kórházban voltunk ügyeleten, hanem magánklinikán. Őszintén szólva a férjem és én is nagyon tartottunk jelen helyzetben az állami kórházaktól, főleg attól, ahova területileg tartozom és mivel anyagilag megengedhettük magunknak, magánklinika ügyeletére mentünk. Az ottani ellátás nagyon gördülékeny volt, senkivel nem találkoztam a portáson, nővéren, orvoson kívül. A férjemet a jelen helyzetre tekintettel ott sem engedték be, de ezt tudtuk előzetesen is, a portán várt meg. Nekem pozitív élmény volt, alapos vizsgálatot, korrekt tájekoztatást és normális, kedves hangnemet kaptam. Ha a 12. hétig még bármilyen gond lenne ügyeleti időben, akkor megint oda mennék.
2020. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy leirtad! Megkerdezhetem hogy ez az ellatas árban mit takar?
2020. ápr. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!