Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek már pozitívak...

Szerintetek ezek már pozitívak? Lh tesztek - a piros csíkos 20-as érzékeny, a zöld csíkos pedig 25-ös

Figyelt kérdés

[link]

Néha beszúr a bal petefészkem, a hőm 1 tizeddel alacsonyabb csak mint eddig

36,35 helyett 36,20.


2020. ápr. 25. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ez még nem pozitív.
2020. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A piros 20-as már pozi. Tehát ma pozi nap van, de ez holnap derül ki, ha negatív lesz. Nekem a 25 sose lett pozi, mert annyi lh nincs bennem :D Lehet nálad is ez van, ami nem jelent bajt, hiszen 15 felett már van ovu, ezért van 15-ös teszt is belőle. Azért még a kövi napokban tesztelj, gondolom mindkét érzékenységűvel próbálod, hogy lásd melyik jó neked :)


Hajrá, ha már biztos az eredmény mutasd meg nekünk a teszteket :)

2020. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben jelentkezek!:)

Aprilis 14-en vagyis 9 napja jott meg, azota tesztelek, sajnos nem tudtam egyforma teszteket venni, hol egyik fajta hol a masik nem volt:( De feltoltom az eddigi tesztekrol a kepeket napok szerint, hátha ez így többet mond:) amúgy másnak is volt ilyen halvàny sàv az lh teszten amit nagyítóval lehetett csak kivenni? Vártam hogy legalább 1 mm-es egységes színű sáv jön ki, ehelyett egyes teszteken alig egy hajszálnyi a piros vonal:(

2020. ápr. 25. 17:03
 4/7 A kérdező kommentje:

[link] - eddig a tesztjeim

[link] - eddig a hőgörbém

2020. ápr. 25. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit tévedtem az infók sorrendjével bocsi
2020. ápr. 25. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladékod szoktad figyelni? Az nekem mindent elárul. Illetve mindig érzek egy szúrást a petefészkeimnél.
2020. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyváladékom mindig nsgyon kevés:( es nem mindig van nyulos, legtobbszor keves kremes
2020. ápr. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!