Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik lombikra készülök az...

Harmadik lombikra készülök az ősszel. Nagyon ideges és nyugtalan vagyok már most. Nagyon szeretném ha sikerülne, nehezen viselném a sikertelenséget. Hogy tereljem el a figyelmemet? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Nem rajtad múlik. Hiszen te mindent megtettél már azzal hogy elindultál a továbbiakat nem tudod befolyásolni ha idegeskedsz azzal csak ártasz. Nyugodj meg ! Ezúttal sikerulni fog meglásd és meseszép kisbabád fog szuletni és kárpótol majd minden mosolyával ezekért a sikertelten kudarcokkal teli hónapokért. Drukkolok nektek !
2010. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon jólesnek a szavaid.Próbálok nyugodt maradni de néha rámjön a kétségbe esés.De menni kell tovább mese nincs.Várom a pillanatot amikor a kezembe lesz(nek) a csemeténk.
2010. júl. 28. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ma mesélte az egyik ismerősöm hogy a barátnője lombikra készült több sikertelen inszem után.A család meglepte őket egy nyaralással amire nagy huzavona után el is ment a férjével.Nagyon jól érezték magukat teljesen kikapcsoltak olyanok voltak mint két tinédzser megint .Most húsz hetes terhes a lány spontán sikerült neki a nyaraláson a teherbeesés :)
2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az 5.-re készülök és nekem is jól jönne pár tanács.
2010. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen jó lenne egy spontán baba vagy kettő :)Sajnos vannak olyan esetek mikor igazi csoda lenne ha összejönne a spontán.

Kedves Utolsó válaszoló.Te már több harcot vívtál mit én de remélem,hogy eljön a Te időd is és sikerrel zárhatod a "lomikosdit".Ezt kívánom.

2010. júl. 30. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 2.stimulációmra, de a 3. beültetésre készülök szeptemberben. Voltak fagyasztott embrikéink is.

Nehéz az embernek mindig ugyanúgy bizakodnia ennyi "pofára esés" után.

De nincs más választásunk, akarjuk a babát és kész, menni kell tovább! Engem is biztatnak a csodákkal az ismerősök, de tudom hogy ez nálunk lehetetlen. Már belel fáradtam elmagyarázni az okokat.

Biztos tipp nincs a sikerre, a sors majd dönt, hogy hányadikra sikerül!

2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia Kedves utolsó válaszoló.Köszönöm a soraidat.Már ez is sokat jelent nekem ha más is elmondja a gondolatait.Erőt,kitartást kívánok.Ha gondolod majd írd meg,hogy hogy állsz a kezeléssel.Sok szerencsét!
2010. aug. 16. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!