Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy éljem meg a sikertelenség...

Hogy éljem meg a sikertelenséget? Még csak az első hónap telt el,nem sikerült a baba,de én teljesen padlóra kerültem.

Figyelt kérdés
Azt hittem,ez olyan egyszerű lesz,mint 5 évvel ezelött,a lányommal.De nem.Nem működik az egyik petefészkem,36 éves vagyok,és félek,már nem is fog sikerülni.Mindenki azt mondta,semmit nem befolyásol,ugyan olyan termékeny leszek.Szedtem a vitamint,hetek óta nem dolgozom,készültem rá,jó időben voltunk együtt,és most úgy érzem,haszontalan vagyok. Mit csináljak?
2009. jan. 13. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem fogd magad és kapcsolódj ki, mert így ha pár hónapig nem, fog össze jönni begolyozol.


mit csinálj? a barátnömnek sem jött össze a második de ö azt mondja örül hogy egy van és ha a sors úgy akarja hogy ne legyen második akkor nem lesz. Nem emészti miatta magát, de azért próbálkoznak.

2009. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én mit szóljak?

Mi több, mint 2 éve próbálkozunk... :(

Csak nyugalom!

2009. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz és nyugodj meg, ez az első hónap!! Van aki évek óta próbálkozik úgy hogy nincsen gyereke,az akkor mit szóljon? Te meg az első hónap után elkeseredsz !! Ha nem is jön össze a második, de van egy kislányod!!! Én elégedett lennék egy gyerekkel is, csak jönne már!!
2009. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egy két anyai pofon, hogy ne beszélj marhaságot, nem vagy haszontalan...

Kettő van egy 5éves csemetéd, örülj, hogy ő van.

Három, sajnos eltelt 5év, annyival ÖREGEBB a tested, és bizony, egyre nehezebb a babó összehozása. Nem 36éves korra van beállva a szervezett a teherbeeséshez. Szóval kell egy kis munka ehez az egyszerű dologhoz.

Egy hónap semmire sem elég, na jó a csacsiságok előszedésére igen.

Kitartást, ez még nem ok a sikertelenség elkönyvelésére. Hosszú még az év, lehet a te babód lesz 2010 első babája...

(az egy petefészekség nem ok arra, hogy ne legyen babátok megint:))

2009. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem is izgultam nagyon.Csak ma borultam ki.
2009. jan. 13. 14:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak az első gyerekemnek nem a párom az apukája,és nagyon szeretne már saját gyereket is.Fiatalabb mint én,és félek,mi lesz,ha nem fog sikerülni.
2009. jan. 13. 14:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jön magától akkor jön orvosi segítséggel, mindegy csak jöjjön!! Annyi lehetőség van!!
2009. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! 1hónap az nem sok idő, én 4 hónap próbálkozás után vagyok és még mindíg semmi. sajnos. Azt tudom tanácsolni, hogy keresd fel a nőgyógyászod és beléljétek meg a problémád! Sok sikert kívánok a második babádhoz!
2009. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálok megnyugodni.Tudom,türelmetlen vagyok.Kisírás után majd megnyugszom.Szégyellem magam,bocsi,1 hónap még nem a világ.
2009. jan. 13. 14:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy hónap az tényleg nem sok.Van akinek évekig nem sikerül.Majd össze jön nektek is,ne izgulj.Az új párod meg megkell,hogy értse,hogy semmi sem sikerül azonnal...

Nekem az első baba(akit mi.ab elveszitettem)egyből sikerült.A másodikra 7 hónapot kellett várni.25 évesen.

2009. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!