Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozók! Hogy...

Régóta próbálkozók! Hogy viselitek a sikertelenséget? Néha már olyan reményvesztettnek érzem magam, amiért nem sikerült. Pedig nagyon várjuk már.

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködésem volt amire szedem az L-thiroxin-t azóta nagyon jó a TSH-m, mégsem sikerül, csak várunnk és nem és nem..a párom nagyon sok erőt ad de látom rajta, hogy el van keseredve ő is de, mégsem pedig a cigit is letettem, egészséges táplálkozás, meg stb.

Ti mivel vigasztalódtok? egyéb praktika?


2009. dec. 18. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

mióta próbálkoztok?

mi már több, mint egy éve. a progeszteronommal van gond, nem volt PÉm. eleinte nagyon nehezen tűrtem és minden sikertelen hónapot egy kudarcnak fogtam fel. sokat olvasgattam a neten, főként itt is és olyanoknak is lett babájuk, akiknek sokkal komolyabb problémájuk volt, mint nekem. szóval úgy vagyok vele, hogy csak idő kérdése.

vannak azok a sablonszövegek, hogy nem szabad rágörcsölni.... biztos te is hallottad már nem egyszer. szerintem van benne igazság.

most megint elkezdtem "élni", kikapcsolódok, eljárok otthonról, a döntéseimet nem a gyerekvállalás befolyásolja, a jelennek élek. szedem a vitamint, ha kell a gyógyszert (mert sajnos enélkül nincs PÉm) figyelem az esélyes napokat, de ha nem sikerül, akkor megpróbálom lefoglalni magam. néha azért elkeseredek, de nem tartom világkatasztrófának. előbb utóbb összejön, én tudom.

keress magadnak te is vmit, ami leköt, eltereli a gondolataidat. csinálj minél több olyan dolgot, amit szeretsz. próbálj meg nem rágörcsölni!

2009. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz volt, hogy kiderült nekem se és férjemnek sincs a világon semmi baja, mégsem jött a baba egy évig! Aztán inszeminációt javasoltak (bár gondoltam minek, ha nincs semmi baj) és a második sikerült stimulálással egybekötve! De míg nem jött, én is egészségségesen próbáltam élni minden hónapba jöttek a csalódások és nagyon fájt! Most az első inszemem sem sikerült, akkor teljesen elkenődtem és úgy vágtam neki a másodiknak, hogy biztos nem sikerül... nem is foglalkoztam magammal, hőmet sem mértem, semmi tünetem nem volt, hanem egyszercsak ott volt a tesztemen két csík! Szóval próbáld meg a gondolataidat elterelni, csak tapasztalatból tudok beszélni, ne görcsölj rá nagyon és hidd el, mikor nem számítasz rá, akkor fog jönni a babó! Sok sikert és kitartást kívánok!


6 hetes km.

2009. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 98-ban szültem,és utána is akartunk még egy babát. Rengeteg orvosnál voltam.Mindenhol azt mondták,hogy nem lehet több, örüljek annak ami van. Aztán 2006-ban volt 3 inszeminációm,abból sem lett baba. Teljesen bele fáradtunk a párommal és le is mondtunk a babáról.Majd mikor már egyáltalán nem foglalkoztunk a picivel,sőt mindent elajándékoztam. Idén januárban mindenki azzal kezdett fárasztani,hogy tuti terhes vagyok mert mindenre húzgálom az orrom. A nagy nyomásnak engedve teszteltem.

És láss csodát,most 3 hónapos a pici lánykám. :-)

Mostmár én is azt mondom,hogy nem kell rágörcsölni a babára, és jön az magától. :-)

2009. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen,szörnyű dolog megélni a sorozatos kudarcokat...

Több mint 2 év próbálkozás után 6 sikertelen inszemem volt.

Azután jött a lombik,aminek úgy vágtunk neki,hogy ha nem is elsőre,de előbb-utóbb összejön. Tudtuk,hogy nincs szervi hiányosságunk ami kizárná a terhességet,így türelmesen végigcsináltuk.Elsőre össze is jött,még túl is teljesítettük a tervet,mert hármasikreket várok! :-)

A lényeg,TUDD hogy sikerülni fog! Persze nem árt egy jó szakember,aki profi a témában.

23+4 km.

2009. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia én soha nem hittem el hogy nem szabad rágörcsölni. nálunk a páromnak kevés spermaszáma volt, erre szedett évekig gyogyszert közben probálkozás ezerrel ,havonta tüszömérés, andrologus, már bejelentkeztünk lombikra és lejárt a 36. honap, mert azt mondtam lejárt 3 év, 32 éves vagyok, nincs mire várni.

abban a honapban mikor terhes léettem, a párom letette a cigit és forever multi macát szedett,pedig elötte már sok clostytbeszedett, meg FER 14-t meg stb sok sok ezer ft-nyi bogyot.

amikor terhes lettem akkor csak 2 x voltunk együtt, mert elö lettem jegyezve átjárhatosági mütétre, és a mütét elött 3 nappal lett halvány pozi tesztem, akkor volt a a 33. napon. azta 8 hetes vagyok, és jol vagyok. tényleg nem szabad feladni..

drukkook mindenkinek.

sbc

2009. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom én is, bár még nem tuodm,hogy mi a problémám, de lassan 1,5 év próbálkozás, tegnap egy újabb ciklus kezdete. Pedig nagyon jó lett volna karácsonyi ajándéknak a 2 csíkos teszt.:( Nehéz elterelni a gondolatokat a problémáról, nem is igen megy de azért picit tudatosan lehet irányítani.

Kezdjünk is neki :) Azt kérdezném a három gyermeket váró anyukától, hogy milyen neműek lesznek a gyerkőcök, párod bent volt veled mikor az orvos elmondta? Mi volt a reakciótok?

2009. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok fog jönni az a baba, mikor érzi majd hogy jönnie kell.
2009. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 08:59-es! Az egyik baba kislány a másik kisfiú,a harmadik pedig még szégyenlős volt.Apuka nem volt bent,mert a 18 heti genetikai uh-n mondták meg,amit a SOTE-n csináltak és ott csak egyedül lehettem bent.Kedden lesz újabb vizsgálat,talán akkor a harmadik is megmutatja mije van. :-) Örülünk,hogy vegyesen jönnek,de persze az egészségük a legfontosabb! :-)

A hármasikres km.

2009. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Mi 38 hónapja várjuk a csodát, a második lombikunkra várunk...

A sikertelenség minden ember számára mást jelent.

Az első másfél év sikertelenség volt számunkra a legnehezebb.Utána inkább mindig előre néztünk, és nem azt, hogy megjött, hanem, hogy sikerülni fog nemsokára.

És hiszem, hogy így is lesz.

Most már inkább törtetek előre emelt fővel, mint minden hónapban kétségbe essek, mert az nem tesz jót senkinek.

Megyek, küzdök, éps harcolok, mert érzem, nemsokára eljön a mi időnk is! :)

Sok sikert neked!

2009. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és sok sikert mindenkinek és gratulálok a boldog szülöknek, és nagyon remélem én is közétek tartozhatom nemsokára
2009. dec. 20. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!