Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha ilyen halvány az...

Normális ha ilyen halvány az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Tudom, hogy negatív a teszt. Viszont nem baj, ha a kontrollcsík maga is ilyen halvány?

28-32 nap közötti a ciklusom (de volt már 22 is....) ezért nem tudtam, hogy mikor teszteljek. Ti mikor csinálnátok a következőt?

Ma vagyok a 11.ciklusnapon. 3 napja barnázok reggelente, de csak éppen láthatóan....



2020. ápr. 26. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ebből kb 2 nap múlva pozi lesz! A csíkok jók rajta semmi gond vele. Szorítok!
2020. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Normalis, egyik naprol a masikra is lehet ebbol pozitiv.
2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Az Isten óvjon ettől a teszttől! Ez egy rakás sz.... vásárolj a Fertineteől olvsó lh tesztet, tokeletes! Ez az exept nekem fél nap után volt valamilyen szinu
2020. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen teszt ez, az erzekenysege is szamit, en pl vettem 20as erzekenysegu tesztet de annyira rossz minőségű hogy konkrétan egy hajszal vastagságú csíkon kellene eligazodnom, alig látom. Neked nagyon szep telt vonalu a teszted, nezzed hogy a tesztsávban erősödnek vagy halványulnak a vonalak, és abból fogod látni az ovulaciod:) megmutatom az enyemeket

[link]

2020. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos a teszt sávban semmilyen csík nincsen, abszolút :( akkor érdemes tovább várnom vele, akár órákkal is?

Ez csak 30as érzékenységű, ez az egy volt Müllerben. Biztos mindenki babát csinál :D

2020. ápr. 26. 18:25
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Kíváncsiságból elővettem, és 3(!!!) csík van rajta. De szerintem a legszélső, girbegurba csak ázás, a középső alig látható lehet a valós.

Viszont ELVILEG 5 perc után nem értékelhető.

30as érzékenységű

2020. ápr. 26. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Elaztattad a tesztet, azért van rajta 3 csík. Elég pár mp-ig pisibe martani.

A ciklushosszbol itelve csak a 13-17. napon lesz pozi, normalis, hogy ennyire halvány.

2020. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy áztatás. De a középső csík az valós, ugye?
2020. ápr. 26. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, valós. En amúgy ezt a fajta tesztet hasznaltam, mindig szaradas utan neztem, es jokor jelezte az ovut (hogorbe+uh alapjan is).
2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj ez nagyon jó hír 😊
2020. ápr. 26. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!