Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtti napokon vagy ovu...

Ovu előtti napokon vagy ovu napján sikerült nektek a baba?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy általában melyik az esélyesebb 😊

Előre is köszi a válaszokat!


2020. ápr. 26. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fene tudja :D Ovu előtti napokban, egészen addig, amíg meg nem volt az ovu, mi minden nap együtt voltunk.
2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Alapesetben heti 4-5x vagyunk együtt, tehát fogalmam sincs. Vagy mások ilyen ritkán szexelnek, hogy tudják, mikor fogant??
2020. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A napján. Reggel voltunk együtt és este volt ovu, tudom, mert borzalmasan fájt, mint még sosem. Aztán úgymaradtam :)
2020. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja, 2 naponta együtt voltunk abban az időszakban (most csak kicsit parázunk a baba miatt plusz nem mindig van energiám hozzá). Aznap is voltunk együtt, meg 2 nappal előtte is. Azt sem tudom, hogy pontosan melyik nap fogant, a hüvelyi UH-n 2 nappal kisebbnek látta a doki, mint a mensi utolsó naoja alapján számolt ovu, genetikain meg 1 nappal nagyobbnak.
2020. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lh tesztekkel lehet figyelni :)

Azért kérdezem... Nekem muszáj mert párom csak hétvégén van itthon, így jóval kevesebb az esély. Meg nem 20 éves már és ő nem bírja a sok szexet 😆

Most nekünk is úgy sikerült, hogy délelőtt voltunk együtt és délután repedt. Meglátjuk 😊

Köszi a választokat, mindenkinek ment a zöld kéz! Jöhetnek még! :)

2020. ápr. 27. 07:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy lehet lh teszttel figyelni, de nem csináltam ilyeneket, mert felelegesnek láttam, 2 naponta szexeltünk, és kész.

Nem tudom hány éves a párod, de azért 2 naponta nem nagy dolog szexelni egyet, vagy ha annyira idős, akkor a babához nem öreg? Azt értem, hogy csak hétvégén van otthon, az megint másik téma.

2020. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, ha téged nem érint a kérdés, nem tudsz rajta atgorgegni?

Nyilvan senki nem jokedveben hasznal lh tesztet.

Az első babánál ovu elott este es ovu napjan reggel is egyutt voltunk, itt valoszinuleg hajnalban volt ovu.

A masodik babanal biztos, hogy estefele volt az ovu, es aznap hajnalban voltunk együtt.

2020. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es attól, mert lh tesztet nem kellett használnom a fogantatás sikerességéhez, még hozzáírhatok, hiszen nem erre irányult a kérdés, plusz ez már a második hozzászólásom volt. Azért írta a kérdező az lh tesztet, mert írtuk többen, hogy nem tudjuk melyik szexből fogant, hiszen nem 1x szexeltünk ovu környékén. Gondolom azt hitte, nem tudunk erről a módszerről, pedig csak nem volt rá szükség. Remélem így érthető...
2020. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Neki meg nyilvan azokhoz iranyult a kérdése, akik vmilyen oknál fogva tudjak az ovulacio napjat, erre irta egy peldanak az ovutesztet.
2020. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ovutesz és sűrű szex mellett SEM lehet biztos az ember abban, hogy melyik szexből fogant a baba, ne legyél már ostoba... A sprema kb 10-12 óra alatt jut el a petesejtig, és elél 1-2 napig, a petesejt pedig 12-24 órán át termékenyíthető meg... Hacsak nem havi 1-2 szex van, nehéz lenne megmondani, hacsak nincs valaki tisztában a párja spermájának pontos sebességével pl... :D
2020. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!