Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek késői ovulációból...

Volt akinek késői ovulációból sikerült baba?

Figyelt kérdés
19-23. ciklusnapon történt ovulációból?
2020. febr. 13. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ciklus 28. napjából lett.
2020. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én pontosan nem tudom, mikor, de kb. két héttel a középidő után, az UH-s méretek alapján. Egészséges baba lett, eseménytelen terhességgel :)
2020. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azoknál gyakori akiknek rendszertelen és nagyon hosszú ciklusai szoktak lenni, kb 35-50 naposak. Ha valakinek 19. napon van ovuja, akkor annak 31-35 napos lehet a ciklusa.


Ha valakinek évekig mindig 28 napos vagy 28-31 napos, akkor annak nem valószínű, hogy pont akkor lesz terhes mikor pont hulla véletlen később lesz ovuja :D Nyilván előfordul, hogy minden összejön, de alapvetően a rendszertelen ciklusú nőknél jellemző, hogy később fogan, mert ugye mondjuk egyik ciklus 31 napos 16. napi ovuval, másik meg 38 napos 21. napi ovuval. És ők ugye nem tudják, mikor lehet ovu. Így azt se tudják késik e vagy sem.

2020. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, 23. napi ovuval. 30 napos rendszeres ciklusaim voltak mindig, abban a hónapban begyulladt a bölcsességfogam és ki kellett húzni, ez valószínűleg kitolta az ovulációt. A furcsa csak az, hogy pont előtte voltam dokinál a 14. nap és ránézett uh-n és azt mondta 2-3 nap múlva lesz, de aztán begyulladt a fogam és hiába vártam az ovulációt (hőmérőztem), már letettem róla addigra. És akkor jött össze
2020. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem is teljesen rendszeres, 28 napos ciklusaim voltak mindig, nagyon max. +2 napos eltéréssel...
2020. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Úgy tűnik ebben a hónapban nemhogy késői, de semmilyen ovulációm sem volt :(

2020. febr. 18. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!