Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után görcsök és...

Ovuláció után görcsök és derékfájdalom pms lehet csak? Van itt valaki aki május 7-re nem várja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 éves vagyok. Első olyan hónapunk, amikor elvileg ovuláció napján együtt tudtunk lenni. Január óta nem védekezünk. Előbb azért írtam, hogy elvileg, mert csak ciklusnaptárra hagyatkoztam. Ha minden igaz, csütörtökön volt ovum. Kedden és csütörtökön voltunk együtt, viszont péntek este óta görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni és elég sokat járok pisilni. Tudom a baba még nem jelezhet, viszont pms nálam nem szokott ennyire korán jelentkezni. Derekam is majd leszakad, meg görcsölget, szurkálgat az alhasam, úgy érzem feszül a méhem. Nem képzelgés, csak egyszerűen furcsállom. Nincs itt véletlenül valaki, aki hasonló cipőben jár, vagy akinek van tapasztalata?
2020. ápr. 27. 19:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy március elején nagyon beteg voltam, ezáltal másfél héttel előbb jött meg a menzeszem, a következő viszont 1 hét csúszással. Ezt leszámítva teljesen normális 28 napos ciklusaim szoktak lenni
2020. ápr. 27. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pms. Változó, hogy jön elő. Nekem például mindig ovuláció után már jöttek a tünetek, de 2 hónapja megváltozott, szinte teljesen eltűntek és csak 1-2 nappal előtte jelentkezik enyhén.
2020. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem nem azt jelzi, hogy megint hamarabb jön 😅 kicsit megijesztett mikor beteg voltam, soha nem jártam így előtte, most meg bármit érzek ahoz kapcsolom 😅
2020. ápr. 27. 19:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Mist en is ugyan igy vagyok, en 4ere nem varom a menzeszt. Mi is most voltunk elso hónapban egyutt peteeres elott es aznap is, ugyan ezek a tüneteim, + hogy 3-4 nappal pe utan olyan erős késszúrás szerű fájdalomra ébredtem éjszaka hogy meg a viz is kivert. Azota is fojamatosan faj es olyan nehéznek erzem a hasam, ja es ket napja kb olyan száraz vagyok mint a sivatag, ami teljesen szokatlan. Majd eldől hogy mi lesz belőle. Megosztod velem a fejleményeket? Legalabb nem vagyok egyedül ilyen tunetekkel
2020. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugyan ez, csak a késszúrás vasárnap késő délután ért 😅 Igen megosztom, te se tűnj el légyszíves ☺️ Szorkolok neked 😘
2020. ápr. 28. 06:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ☺️

Május 5-én kellene megjönnie a menszesznek.

2020. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valakinél valami a fejlemény? Hogy érzitek magatokat? Négyes vagyok :-)
2020. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi 😄 de a napok lassabban mennek...egyre lassabban


#6

2020. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerős... Ólom lábakon jar az idő...
2020. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem a hasfájdogálás és meg fog jönni érzés egyenlőre megszűnt, a méhem továbbra is feszül és most a mellérzékenység van soron. Tartok tőle, hogy csak pms :/
2020. máj. 2. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!