Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavállalás szempontjából...

Babavállalás szempontjából baj ha mostanában nagyon pattanásos a mellkasom és a hátam?

Figyelt kérdés
Elvileg nem vagyok pco-s. Akkor mitől lehet?
2010. júl. 28. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, igyál naponta éhgyomorra egy actimelt, ha nem múlik el, akkor lehet, hogy hormonális eredetű.

De sztem nem befolyáasolja, a pattanás.

2010. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosodik nagyon a hajam, bőröm mióta abbahagytam a fogamzásgátlót... Én is kíváncsi vagyok, van-e összefüggés. Mert gondolom valamilyen hormonból túl sokat vagy keveset termelünk...
2010. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem meg az arcom pattanásos, kb. 14 éve, és már kentem rá mindent, szedtem mindenféle gyógyszert stb. Azt hittem, hogy így nincs is rendben a szervezetem, túl sok valamelyik hormonom, ami majd gátolhatja a teherbeesést. Ennek ellenére a baba első alkalommal megfogant! A vizsgálatok alapján nagyon szépen fejlődik. Az én arcom viszont semmit sem változott, se szebb, se rondább nem lett. Szóval úgy látszik ez már olyan, mint bármelyik testrészem: hozzám tartozik. S nem befolyásolja a teherbeesést, terhességet.

30 hetes kismama

2010. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz véletlenül terhes most?

Nekem akkor pattanásosodott ki a melkasom és a hátam, amikor terhes voltam.

2010. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a fogamzásgátló abbahagyása után pár hónappal kezdődött, aztán rettenetesen nézett ki a hátam. Aztán kismama lettem, teljesen elmúlt, most egy éves a babám, abbahagytam a szoptatást, és újra előjöttek a hátamon, és egyre csúnyább. Szóval biztos hormonális.
2010. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!