Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron hiány?!

Progeszteron hiány?!

Figyelt kérdés
Kérlek osszátok meg velem, milyen jel figyelmeztetett rá, hogy gond van a progeszteronnal?!
2020. ápr. 28. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahh,én is vagyok!

Átlag 27naposak a ciklusaim.

De nekem mindig úgy jön meg, hogy 1-2 barnázás. 3-4-5 nap erös vérzés, 6-7 megint barnázás.

Két hónapja használok lh tesztet. Pozitív is volt mindkétszer, de nem sikerült még a baba.

🤷‍♀️ Most kezdtem el a hömérözést. Kiváncsi leszek.

Mi úgy nov-dec körül döntöttük el, hogy ha jön akkor jön a baba, nem védekezünk. Azóta nem sikerült. Akkor az applikációra hagyatkoztam, de ahogy az lh tesztet elkezdtem használni, észrevettem, hogy két nappal késöbb van ovum, mint ahova az applikáció jelölte. Vissza néztem az együttlétek datumát. Mindig “rosszkor” voltunk együtt .😒

Amig nem normalizalódik a helyzet addig lh tesztelek és hömérözök, ha nem sikerül így se,elmegyek a dokihoz,aztán meglàtjuk. 😞

Addig is tartok egy cickafark kúrát. Nekem ez sokszor segített màr nögyógyászati dolgokban!

2020. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

#2 válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy elmúltak a pattanások miután kezelve lett a progeszteron hiány?

Mert nekem is nagyon sok van! 30 fölött vagyok, de borzalmas sok a pattanàson, és nagyon csúnyák!

2020. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok. Nekem olyan kérdésem lenne , h a 3.napi progeszteronom 0,449 ng/ml.

Kutatgatok, kevésnek tűnik nekem.

Mi a ti véleményetek?

2021. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!