Utrogestan szedése?

Figyelt kérdés
Amióta abbahagytam a fogamzásgátlót júniusban, mensi előtt mindig 4-5 napot barnázok, és csak utána jön meg rendesen. Azóta nem sikerül teherbe esni, úgyhogy elmentem ezzel dokihoz. Azt hittem, hogy majd elküld vérvételre, hormonokat nézetni, de csak felírta az utrogestant, hogy ez szinte biztos progeszteron hiány, és szedjem majd ovu után. Azt nem is mondta hogy hányat szedjek, csak a dobozra írták rá a gyógyszertárban hogy 1x1. De szerintem ha ez tényleg progi hiány, akkor ez nem használna kb. semmit. Szedhetek belőle többet? Az lenne a kérdésem hogy más, hogy szedte, ilyen problémára?

2017. dec. 19. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1x1 az tényleg nem sok

De nekem ilyen helyzetben mensi elott 7 nappal kellett kezdeni 2x1et mensiig

Kesobb closti mellett 2x1et középidotol

2017. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem volt korabban spontan vetelesem, ugyhogy hormonvizsgalat nelkul kaptam en is. 2napja hasznalom a pozitiv tesztem ota kup formajaban, 3X1 adagban.
2017. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!