Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulaciós fájdalom arra...

Az ovulaciós fájdalom arra utal, hogy már megtörtént az ovuláció vagy megfog történni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a témában és vagy a visszamaradt folyadék irritáció miatt fáj vagy mert feszít az érett tüsző.

Aki esetleg uh.al követte vagy LH tesztet is csinált neki melyik eset állt fenn?!


2020. ápr. 29. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenkinek más, ezért neked egyik válasz sem fog segíteni :)


Használj lh tesztet és vesd össze a saját tüneteiddel, úgy már legközelebb tudni fogod. Nekem pl Egy héttel ovu előtt már minden bajom van. Pozi ovuteszt napján van, hogy jobban fáj, van hogy semmi fájdalom. Szóval még azért egyénenként ciklusonként is változhat, de nyilván sejteni lehet, hogy épp ciklus közepén van e az ember :D

2020. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg voltam győződve, hogy amikor fáj a derekam, akkor már túl vagyok az ovuláción és a folyadék irrtál ezért fáj. Aztán pont múlt hónapban annyira fájt a hasam és a derekam, hogy elmentem orvoshoz, megnézett UH-al és mondta hogy van egy 21 mm-es tüszőm ami mindjárt megreped.

Szóval nekem előtte fáj...


Viszont pont a napokban olvastam valakinek a kommentjét, akinek szintén uh-al igazolták az ovulációt, na neki utána fájt...


Szóval ez is azt mutatja, hogy mindenki máshogy működik. Sőt mondta az orvosom, hogy a fájdalomra alapozni nem lehet, mert lehet, hogy nekem ovuláció előtt közvetlenül fájt ebben a ciklusban, de a következőben simán jelentkezhet a fájdalom ovu után a kiszabaduló folyadéktól.


Sajnos nekem ez az információ eddig nem segített. Így is rendszeres nemi életünk van, együtt vagyunk ovuláció előtt is, utána is, mégsem jött össze eddig a baba :(

2020. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Korkin ***** válasza:

Sajnos en is hasonlo cipöben jarok, nem tudom eldönteni hogy mit jelent a fajdalom.

Azt gondolom, mint az utolso valszolo.

Nem lehet tudni, hogy kinel mit jelent, eygenenkent valtozoak lehetnek a tünetek.

Nekem is ovu elött mar 6-7 nappal is akar fajdogal a hasam. Van hogy erösebben van hogy gyengebben, de nincs egy olyan egyertelmü jel sem amiböl azt hihenem, hogy na most megtörtent..

Majd amikor mar szinte biztos hogy elmult az ovum akkor is elöjönnek a görcsös fajdalmak. (28 napos ciklusaim vannak es a 21-en is fajni szokott meg az oldalam eröteljesen, de a tompa feszites megmarad egesz mensiig)

En csak akkor tudom pontosan hogy mikor van peteeresem, amikor UH-gal követik, mert az LH teszt nekem sajnos mindig negativ :( nem ertem, de az elözö terhessegemnel sem müködött :(

2020. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, szakkönyv szerint sem.

Jellemzően előtte fáj, ahogy feszül a még meg nem repedt tüsző. De maga a repedés is okozhat fájdalmat, illetve utána, mikor kialakul a helyén a bevérzés, az is néha elég nagyra (akár jóval nagyobbra is, mint maga a tüsző) tud nőni, ami szintén fájhat.

2020. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ebben a hónapban 2szer fájt,1 nap eltéressel,a közötte lévő napon voltunk együtt a férjemmel...remélem...

2020. ápr. 29. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem uhval volt követve mert IVF kezelésekre jártam, de kíváncsiságból néztem hozzá Lh tesztet is, hogyan működik. Tüszőéréskor fájt, feszített mivel rásegítve volt szurikkal is lépni is alig tudtam úgy fájt napokig, majd amikor ovuláció bekövetkezett egycsapásra elmúlt minden kellemetlen érzés. A "bent maradt folyadékot ahogy nevezted később éreztem csak mindig mielőtt meg kellett volna jönnie pár nappal előtte csak.

De persze ez mindenkinél másként működik

2020. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#3 te most annyira megnyugtattál ezzel a válasszal :D

Nekem is több napon át szokott fájni és volt olyan, hogy enyhén megmaradt egészen a következő menzeszig, kedztem félni hogy más nincs így ezzel.

2020. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Korkin ***** válasza:

De, én is vagyok így sokszor.

Most épp egy olyan ciklus végén járok, ahol az ovu napján éles fákdalmam volt (ahogy itt is írták, olyannyira fájt h lépni is alig bírtam) majd azóta ( a 13. Cn óta) teljesen elmúltak a tünetek.

Semmit sem érzek...

Remélem most sikerült a baba, de már nem merem néha remélni sem, h ne csalódjak.


Te most épp hol jársz a ciklusodban?


Én hétfőre nem várom.

2020. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Korkin ***** válasza:

Ma reggel csináltam egy facelle tesztet, ez volt a 12. Dpom, de total negatív lett.

Még időn túl sem lett pozi, megint nem sikerült..

2020. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!