Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éhségrohamok. Már biztos,...

Éhségrohamok. Már biztos, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

A nem várt menstruációm következő (nem) várható időpontja : május.5. Tegnap óta nagyon erős éjjel nappal ennék éhségrohamok vannak rajtam és leginkább szénhidrát.


Utána olvastam és teljesen természetes a menzesz előtti egy héttel ez az állapot, mert a hormonok idézik elő. Szépen le is van ez vezetve.


A kérdésem az lenne, hogy ha megint előjött az éhségroham, akkor már biztosan nem leszek babás? Bár a naptár szerint a beágyazódás vélt időpontja április 28-29-30 szóval még nincs hcg a szervezetembe elvileg.

Lehet, hogy csak ez miatt van és még sikerülhet a baba?


Nektek terhességnél is előjött az éhségroham?


29L



2020. ápr. 30. 18:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Mit mondott az orvos? :)

Nekem nem sikerult tesztet venni de amugy is ugy erzem h megfog jonni. Ha mégsem, akkor holnap gyorsan elszaladok.

2020. máj. 5. 17:24
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok jót. Még korai volt de mivel volt nem rég egy méhen kívüli ezért mentem. Vastag nagyon az endom. jelenthet terhességet vagy azt hogy meg jön. Holnap vérvételel.
2020. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Ertem :/ En drukkolok nagyon! Mikor teszteltel? A holnapi verkep eredmenye mikorra lesz meg ?

Kitartast!

2020. máj. 5. 18:58
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára ma reggel 😀 és pozi. Holnap délután lesz eredmény.
2020. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Juhuu. Nagyon drukkolok, majd irj.

En ugy erzem meg fog jonni, de nagyon remenykedem.

2020. máj. 5. 20:36
 16/43 A kérdező kommentje:

Nahat, mara sem jott meg, de mar annyira faj a hasam, hogy nehezen es sokadjara sikerult kikaszalodnom az ágybol. Egyebkent endometriozissal mutottek. Es mivel nagyon hamar es eroszakosan jott vissza a mutet utan igy ujra kene muteni, de tobb szempontbol jobb lenne a baba utan.

Szoval most nem tudom eldonteni miert faj, bar azt erzem minden pillanatba megjohet :(

Neked utolso drukkolok, majd irj.

2020. máj. 6. 09:52
 17/43 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon fáj akkor lehetséges hogy meg jön de hátha nem. Fogsz tesztelni így? 3 körül lesz eredmény nekem, itthon tudom nézni ügyfélkapun.
2020. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Hű, akkor majd írd meg. Biztosan nagyon izgulsz :)

Hát miután kikászálódtam az ágyból és elmentem mosdóba, mintha elvágták volna, szerintem az endometriózisom szórakozik velem. Remélem.

Most úgy fájdolgálgat, de szinte épp, hogy érzem.

Neked abszolút semmi megfog jönni érzésed nincs?

2020. máj. 6. 11:34
 19/43 anonim ***** válasza:
Nincs semmi nekem. Hát nagyon izgulok, alig aludtam este is. Ha van valami hétfőn újra vérvétel. Utána meg reménykedni hogy ne forduljon elő megint egy méhen kívüli mint az utolsó.
2020. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, biztosan minden rendben lesz! Ma pontosan mit néznek a véredből? HCG-t? és ha azt mutatja,hogy van akkor hétfőn szintén azt nézik, hogy emelkedik-e? Bocsi,csak nem "értek" hozzá :) Azt h méhen kívüli-e, az ultrahang tudja megmondani elég korán, vagy ez, hogy működik?

Nemsokára itt az eredményed ;)

2020. máj. 6. 12:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!