Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan csináljam tovább, hogy...

Hogyan csináljam tovább, hogy biztos legyen?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap óta benne vagyunk a gyermek projektbe. Kétszer szeretkezünk és mindkétszer elsült bennem. Legutolsó menzeszem feb.4.-en volt. Nem tudom mikor peteérésem pontosan sosem foglalkoztam vele igazán. A ciklusom ált.30 napos plusz mínusz 1-2 nap. Ma elkezdett fájni a hasam alja bal oldalt nem tudom jelent e valamit, bár ha teherbe is esnék tuti nem jelentkezne már ma. Kell -e már vitamint szednem, elmenjek e orvosi vizsgálatra,vagy rá érek még ezekkel? Annyi kérdés van bennem ,és közben boldog is vagyok. Örülök,hogy babánk lesz reméljük hamarosan. A párom 25 és 24 leszek.
2020. febr. 13. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Félre írtam, feb 6 a mensim első napja
2020. febr. 13. 09:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kezdtetek bele, ma meg már rögtön arra gyanakodsz, hogy sikerült? Azért ez nem így megy. Persze előfordul, hogy elsőre sikerül, de nagyon ritka. Az átlag 1 év, hogy összejön. Orvoshoz ráérsz akkor menni, ha pozitívat tesztelsz. Multivitamint szedhetsz most is.
2020. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még csak a ciklusod 10. napján vagy, ha 30 napos a ciklusod, akkor jó eséllyel nincs még peteérésed. Jövő hét 18-19-20 körül lehet, de nem látunk beléd, lehet előbb is, később is persze. Lehet most is akár amúgy, nem tudom. Amikor meg kéne jönnie, de nem jön meg, akkor kell terhességi tesztet csinálni. Ha pozitív, akkor rá kb 3 hétre érdemes menni az első uh-ra.

Folsavat/folátot kell szedned. Én a femibion 0-t szedtem.

2020. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat jó ha szedsz. Amúgy nekünk fél év alatt jött össze, és szerintem ez egészen kevés idő. A kimaradt menstruáció a terhesség első jele, addig semmit nem fogsz belőle érezni.
2020. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj a hasad alja, az lehet tünete a peteérésnek, ez napokig eltarthat.

Folsav és omega 3-t javasolt szedni.

2020. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van az interneten peteérés kalkulátor, ott beírod mikor volt utoljára menzeszed és milyen hosszú a ciklusod és kiadja kb mikor van peteérésed. Én így kiszámoltam magamnak kb mikor van. október végén kezdtünk bele a babaprojektbe és szerencsésnek mondhatom magam,mert decemberben össze is jött:)))) megtudtam,h terhes vagyok és csak utána kezdtem el szedni a Femibion1-et!
2020. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"elsült bennem"

atyaég....miért nem lehet normálisan megfogalmazni? miért kell ilyen proli módon?



Orvoshoz akkor menj ha pozitívat teszteltél és elmúlt rá egy hét.

2020. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!