Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az eselye a terhessegnel?

Mekkora az eselye a terhessegnel?

Figyelt kérdés

2 napja tortent hogy egyutt voltunk

parommal es kiszaladt a gumi. 13.ciklusnapon volt. Kivaltottam az esemenyutanit de nem vettem be.

Ebbol az egy balesetbol is lehet baba,,?


2020. máj. 1. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz, ha terhes leszel? Eleg nagy az eselye.
2020. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megtartanam mindenkepp! Mar lassan kezdek orulni is neki. Nem akarom beleelni magam.
2020. máj. 2. 11:24
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindenképp írd meg légyszives, mi lett az eredménye a dolognak :)
2020. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben! En is kivancsi vagyok most mar hogy hogy alakul.
2020. máj. 2. 11:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt a szerencsére bíznád magad, kérdezd meg a partneredet is, hogy vajon ő is szeretne-e babát. Mert ha nem, akkor neki attól még a gyerektartást fizetnie kell, de ettől többet nem. Tehát ő neked biztos nem fog tapsolni, simán lelép és nem köteles neked semmiben segíteni. Te meg könnyen magadra maradhatsz. Persze, ha szó nincs erről, akkor nem szóltam. Csak gondoltam javaslom, hogy ne egyedül döntsd el dolgokat, mert annak jó vége még sosem volt...
2020. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!