Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetünk többször is együtt...

Lehetünk többször is együtt ebben a hónapban védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk elkezdeni a babaprojektet. Az érdekelne hogy többször is együtt lehetünk védekezés nélkül vagy csak egyszer egy hónapban?

2020. máj. 2. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta a jó együtt lenni.
2020. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Annyiszor legyetek együtt,ahányszor kívanjátok egymást.. ne kényszerből,görcsösen.
2020. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért gondolod, hogy csak havonta egyszer szexelhettek?
2020. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
miért pont egyszer egy hónapban? és miért kéne máskor védekezni? honnan vetted ezeket a butaságokat???
2020. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Istenem.. Babaprojekt..de szép szó ez. Projekt.. Számolgatás, kalkulálás,meghülyülés..


Az nem jutott még eszedbe, hogy annyiszor ahányszor jól esik és mindig védekezés nélkül? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha 30 napból 20-at vagytok együtt, akkor 20 baba fog megfoganni! Én vigyáznék a helyedben!
2020. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól mert valamit valaki nem ért vagy nem tud, miért kell ennyire bántani es igy "beszélni" vele? Az ilyen emberek miatt pusztul el a világ, mert csak sértegetni es bántani tudjátok a másikat. Undorító.
2020. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom ne vegyétek már komolyan unatkozik
2020. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most én ezt komolyan nem értem. Fejtsd ki kérlek, miért gondolod azt, hogy csak 1x lehet?

Amúgy nekem az a szomorú ebben az egészben, hogy úgy akarnak gyereket, hogy alapvető dolgokkal nincsenek tisztában, egy nő tudja már, hogy hogyan működik a saját teste, ha teherbe szeretne esni. Én sem tudtam mindent nyilván, de mikor meg beszéltük, hogy babát szeretnénk, utánanéztem mindennek, hogy tudjam, pontosan hogyan működik a fogantatás, mi történik hétről hétre a testemben, stb.

2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

*megbeszéltük

Különszedte a telefon.

2020. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!