Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? A párommal...

Mi lehet ez? A párommal többször is együtt voltunk védekezés nélkül, szept 9-én kellett volna megjönnie de előbb jött 6-án

Figyelt kérdés
akkor reggel csak pár pötty rózsaszín volt a vécé pappíron de délutánra picit több, hétfőre már bele húzott keddre is, aztán szerdán délelőtt is, de délután már alig és ma reggel meg semmi.
2009. szept. 10. 11:23
 1/8 A kérdező kommentje:
előző mensi augusztus 12.
2009. szept. 10. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt úgy nevezik hogy menstruáció, menszesz. Egy nő évente 11-12 alkalommal vérzik ilyen módon.
2009. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat de nem erre vagyok kíváncsi,okos válaszokat kérek!!!nekem 5napig tart,ezért fura ez a rövid idő ma már semmi
2009. szept. 10. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem tesztelj, mert nincs kizárva, hogy babát vársz!

Vannak tüneteid is?

2009. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj de te írtad: Mi lehet ez? Ez a menszesz.

Ha ezt kérdezted volna hogy terhes lehetsz e, akkor arra válaszolok, de nem azt kérdezted.

2009. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezeket tapasztaltam:gyomorégés hirtelen forróság jön rám egy picit fájt a mellem is,ami nekem nem szokott se mensi előtt se után jó lenne ha baba lenne a dologba de nem hiszem
2009. szept. 10. 13:06
 7/8 A kérdező kommentje:
van még egy tünetem úgy érzem mintha minden percen pisilni kéne
2009. szept. 10. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Teszteltél?:-)

2009. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!