Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már itt valakivel,...

Előfordult már itt valakivel, hogy ha késve is de megjött a menzesze, majd a "biztonság kedvéért" tesztelt, ami negatív lett, de mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is sokszor tesztelek a menzesz első napján. Mindig bemagyarázom hogy ez a menzesz nem olyan mint a többi, hátha azért mert összejött a baba. Persze mindig negatív. Tudom hogy szánalmas és gáz, semmi értelme de már annyira akarom hogy az utolsó szalmaszálba is kapaszkodom.

Te ne kattanj be ennyire, nem éri meg :(


(Tudom hogy nem konkrétan ezt a választ vártad, ne haragudj.)

2020. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, remélem nemsokára összejön!! 🙂


Én pont az ellenkezőjét szeretném, nem akarok még terhes lenni. Ezért mindig védekezünk is, de mostanában úgy érzem, valami nincs rendben, ezért már szex sincs közöttünk, nem merek. Utoljára 1,5 hónapja szexeltünk,múlt héten csináltam tesztet, ami negatív volt.

2020. máj. 3. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan védekeztek?

Neked pszichológusra lenne szükséged, ha nem akarod tönkretenni magad, és a párkapcsolatod! Nem normális, ha rettegsz a terhességtől, ezért inkább nem szexelsz.

2020. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Óvszerrel, ki nem szakadt, csak attól félek mi van hogyha előválladek került a párom kezére...

Bár azt is tudom, hogy kezd beteges lenni ez nálam :(

2020. máj. 3. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Az előváladék nem spriccel, csorog. Kicsi nedvesség látható, le lehet törölni akár. Ne nyomorítsd magad ezzel, mert sosem lesz 100%-os védelem, de csoda, hogy ennyire szeret valaki, hogy elviseli amit csinálsz.
2020. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszont voltam már terhes kiszakadt gumi miatt (méretprobléma), és akkor már az 4.héttől jöttek tünetek, az már az aktuális szex után 1hónappal volt, akkor teszteltem és pozitív is lett.

Amúgy én is szoktam minden menstruáció 1.napján, biztos, ami biztos.

2020. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az anyukámnak volt menzesze egy ideig mikor a húgommal volt terhes. Amikor anya terhes lett szoptatott, menzesze volt és még védekeztek is, úgyhogy a húgom mindent kibír. :D
2020. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ht ha ennyire felsz akkor ne szexelj mar ne haragudj. Vagy gumi mellett szedj fog.gatlot. ha meg ez sem elég akkor vetesd ki a méhedet. Mar ne haragudj de ez mar beteges . Ennyire rettegni .
2020. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt , hogy megjött, teszteltem és pozi lett
2020. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt hogy megjött de mégis teszteltem pozi lett. Elmentem dokinál és sajnos méhen kívüli volt.
2020. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!