Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2,5 hónapja nem jott meg....

Már 2,5 hónapja nem jott meg. Mikor kesett 3-4 hetet elmentem orvos . Ott csinaltak utrahangot nem lattak rajta semmit, a biztonsag kedveert elkuldott vizelet tesztre is ott is negativ lett . Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

A papiron amit adott az orvos ez all: R. Nagysagu uterusban keskeny nykh. Jelenleg graviditas nem lathato. Norm. Ovariumok

16 eves vagyok


2015. szept. 23. 18:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Neha volt 1-2 csepp ver

Nincs semmi valtozas a testemen nem hiztam nem fogytam..

Nem eszek rendesen sokszor egy nap csak 2 szer,de valamikor sok ragcsat is .

2015. szept. 23. 18:23
 2/11 anonim ***** válasza:
gyógyszert nem szedsz gondolom, vagy nem szedtél ugye? mármint fogamzásgátlót? nekem attól vékonyodott el úgy a nyálkahártyám hogy hónapokig nem jött meg..
2015. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vissza a nőgyógyászhoz?
2015. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a leleten az szerepel,hogy rendes nagyságú a méhed,terhes nem vagy,normálisak a petefészkeid,csak a nyálkahártyád vékony.Ami igen fogamzásgátlótól szokott elvékonyodni,meg ugyebár mensi után lenne vékony hiszen levált az előző.Szerintem még be sem állt a ciklusod,nem biztos h kell emiatt aggódnod,de azért felkeresnék egy magán orvost a helyedben,ahol rendesen foglalkoznak veled,de mondom nem biztos h baj van.
2015. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szedtem gyogyszert

Sose volt pontos

A stresztol lehet ilyen?

Vagy esetleg a vitamin hianytol? Mert olvastam neten hogy a vitamin hiany miatt is lehet hogy nem jon meg..

De sok oka is lehet :(

Koszonom az eddigi valaszokat

2015. szept. 23. 20:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ciklus zavarnál maximum a D-vitamin jöhet szóba,de inkább az se.

Igen a stressz az nagyon sokat késleltetheti,akár egy hetet is simán.

De ha sose volt pontos,akkor én nem aggódnék.

Ha élsz szexuális életet,akkor nagyon nagyon figyelj oda a védekezésre,mert ilyen szabálytalan ciklus mellett bármikor becsúszhat,úgyh a megszakításos módszert felejtsétek is el,gumi vagy gyógyszer!

2015. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem eleg jol vedekezunk

Mindig hasznalunk ovszert + ki is veszi + altalaba mindig el is tol olyankormagatol ,hogy meg veletlenul se ..

Epp ezert se ertettuk ezt az egeszet az elejen

Az orvos azt mondta tovabbra is igy vedekezzunk

2015. szept. 23. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is vilageletemben zavar volt a ciklusomba lb akkor tajt kezdodtek a problemaim mikor annyi idos voltam mint te. akkor ovszert hasznaltam es volt hogy kimaradt 2-3 honapot utana megjott de ket hetig menstrualtam stb. epp az orvosom ajanlotta a fogamzasgatlot hogy az helyre teszi. igy is lett, 5 evig szedtem es napra pontosan 28 napos ciklusaim lettek. aztan egyszer csak nem jott meg es akkor mondta az akkor mar masik orvos, hogy nem jo a gyogyszer mert elvekonyodott a nyalkahartya es alljak le vele. aztan abbahagytam es ra ket honapra megjott viszont ujra szabalytalanul, hol 50 napra, hol 30 napra....tobben mondtak hogy 50 napos ciklusokkal budos eletbe nem lesz gyerekem, meg hogy PCOS vagyok (azt se tudom mi az) ennek ellenere harmadik probalkozos honapban osszejott a baba. A lenyeg hogy varj turelemmel most valtozik a tested, a hormonok hatassal lehetnek ra, a folyamatos szexualis elet is a stressz is, ha zavar irass gyogyszert de szerintem inkabb varjal 1-2 evet hogy hogy alakul aztan keress fel egy maganorvost aki rendbe teszi ha van mit rendbe tenni.
2015. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keress fel mindenképpen egy nődokit, mert lehet hormonális probléma is mögötte, ki kell(ene) vizsgálni, hogy kezelni lehessen. Soha nem volt normálisan beállt ciklusod, ha valaha - akár 10 év múlva - szeretnél esetleg babát, jobb, ha most elkezdesz utána járni, mi lehet.


Anyukád nem tudja, mennyire rendszertelen a ciklusod? Én biztosan elrángattalak volna már dokihoz.

2015. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Anyam zt mondta mar az elejen hogy intezkedjek magam..

Voltak is belole nagy vitak napi szinten..

2015. szept. 24. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!