Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fejtse meg nekem ezt valaki...

Fejtse meg nekem ezt valaki kérlek! Szerintetek ez mi lehet, volt már valakinek így? PMS/ ovulációs vérzés?

Figyelt kérdés

Nem tervezünk babát, de ide írom, mert nagyon sok itteni nő a rengeteg próbálkozás után mestere lett a test jeleinek kifürkészésében

Bocsi ha hosszú lesz de ilyet én még nem tapasztaltam...

Aki lehúzna, felnőtt vagyok, tudom hogy működik a női rendszer, ismerem a testemet, legalábbis eddig azt hittem.


Tehát most vagyok túl életem egyik legfurább mensesém és ciklusán. A ciklusaim 32-34 naposak pms nálam változó, van nincs nem túl feltünő, általában enyhe mellfájdalom, viszont előtte nap elég erősen szurkál és görcsöl, közvetlen előtte hőhullámaim vannak és maga a menses ami 4 napos is elég sok görccsel telik fiatal korom óta.

Előre le kell szögeznem hogy életem egyik legstresszesebb időszakában vagyok, folyamatos teljesités napi 14 óra tanulás 4-5 óra nem túl pihentető alvás kb 2 hónapja.


Most a mensesem előtt már 1 héttel nagyon durva tüneteim voltak, derékfákdalom, a mellem majd leszakadt, hányinger, hőhullámok, fáradtság, koncentrációs zavar.

Azt hittem meg se jön, már majdnem teszteltem, aztán jött 1.5 napra aztán vége is lett majd két nap múlva megint de csak enyhén az 3 napig pár csepp.

Utána rendben volt minden, egészen a várt ovulàcióm(tegnap) előtt 4 napig amikor puffadtam szurkált, és hát most ez úgy néz ki hogy kb 6napja olyan felfokozott szexuális állapotban vagyok hogy a napi teendőim nehéz ellátni tőle napi 3 önkielégítés és még a szex se tud kielégíteni (ilyen még nem volt) majd elkezdtem 2 napja felfázás szerű tüneteket produkálni, sűrű fehéres nyákos de nem bűzös váladékkal-nem viszket nem hiszem hogy gomba-, és előjátéknál fájt az ujjazás. Ezután elkezdtem tegnap kicsit görcsölni és barnázni, azt hittem valamit felsértettünk, de mára már kifejezett élénk piros véres - ma estére már darabos- folyásom van pedig ez csak a 17. Nap. Nem nagy folyik ki csak a wc papíron látszik de ott eléggé. És már lehet az idegtől de görcsölök is.


A párommal össze vissza vagyunk együtt a leterheltségem miatt, bár jegyzem a menses applikációmba, ovu környékén gumival amúgy spermicid+megszakítás, vagy sima megszakítással. A kérdésem nem ezen módszerek hatékonyságának firtatására vonatkozik!

Tervezek felkeresni nőgyógyászt a jövő héten, de addig is kiváncsi vagyok volt e már valaki így?

Már mindenre gondolok , és kíváncsi vagyok hogy valakinek a felsoroltak közül valamelyik okozott-e hasonlót, vagy neki miben volt más, szerinte miért nem lehet az?

Amit én gondolok

Top1 a hatalmas stressz miatt a kialvatlanság és a depi felborított teljesen + rástresszelek

2.) csak simán egy nagyobb hormonlöketes ciklus vagy valami zavar van- esetleg szintén a stressztől, ami miatt minden pms ovu szexualis indittatas tünetem felerősödött...

3.) beágyazódásos vérzés - 7 napja voltunk együtt megszakítással, az csak a ciklus 10 napja volt nekem 17 a peteeresem de a stressztől esetleg lehetett egy korai tuszoeres? De a beágazódás szerintem nem vérezne ennyire?

4.) vetélés. Az előző fura mensim nem volt valódi / vagy a stressz miatt volt második késői tüszőrepedés mensi előtt ami utána ágyazódott be és a stressz miatt elment? Akinek volt ilyen korai mi volt a tünete?

Nem akarom túlgondolni de mondjátok hogy nektek egészbéletetekben lenne valahogy aztán ennyire más lenne nem kezdenétel el kattogni rajta.

Tudom sok de itt anni mindneki annyi mindent megélt kiváncsi vagyok a véleményetekre? Nem orvosi dg-t kérek persze azt látatlanban nem lehet csak tapasztalatokat :)

Előre is köszi



2019. jún. 23. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a stressz okozza, nem hinném, hogy terhes vagy. De vegyél egy 2 darabos tesztet és az egyiket csináld meg reggel. Nekem két gyerekem van, az egyiknél a 9, a másiknáln a 10.dpo-n lett pozitív a teszt. Hozzáteszem mindkettőnél a netről rendeltem kb 75 ft/db -ra jött ki, szóval még az sem hogy az olcsó nem megbízható vagy nem mutatja korán..

De amugy a Dm-ben és Rossmannban is láttam a héten 500 ft/2db-ost.

Írd majd meg az eredményt.

Üdv.

2019. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy vmi gyulladás.
2019. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

A stressztől van. A szervezeted jelez, hogy le kellene lassítani.


Amúgy nem lettek az itteniek a próbálkozás an hatalmas szakértők, csak minden keresztbeállt fingra azt hiszik, hogy beágyazódás (hasszúrka ugyebár).

2019. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a legkevésbé gondolom azt hogy terhesség lenne, inkább az első két opció ami felmerül, tehát amíg nem késik majd ket het mulva addig nem szeretnek tesztelni. Mondom inkább azért tettem fel ebbe a kategóriába mert innen valamivel értelmesebb valaszokat várok :)
2019. jún. 23. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!