Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A férjem és én babát akarunk már 2 éve és már egy ideje probalkozunk!

Es hat utolsó probalkozasunk azt éreztük ez lesz a nyerő sikerülni fog,de hát 3. Hétre már menstruácio lépett fel! Így hát kizart hogy terhes lehetek?

Tudom hülye kérdés mert terhesség alatt kizart a menstruáció kevés az esely rá. De nővérem menstruált 3honapos koráig.

De furcsa tünetek lépnek fel, pl: reggeli hányás, reggeli rosszul lét, szédülés, hasam bal jobb oldala szurkalasa,hát fájás, fáradtság érzet, hangulatingadozas.

Terhességi tesztet teszteltem az eredmény:negatív:(

2 hét múlva fogok újra tesztet venni, nővérem tanácsolta várják 2 hetet.

Ha azt nézzük 6.hetes lehetek ha mégis.

Szerintetek?


2020. máj. 5. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem valószínű, hogy terhes vagy. Negatív teszt + vérzés, nem jelent terhességet, pláne nem 6 hetes terhességet, ebben az esetben a tesztben pozitívnak kellene lennie.

Ne add fel, majd legközelebb! Mióta próbálkoztok? Ha 1 éven túl, lehet érdemes lenne elkezdeni a kivizsgálást mindkettőtök részéről.

2020. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En magam is így gondolom csak a tünetek de meg lehet azis hogy véletlen egybe esés vagy csupán annyira rajta vagyok hogy babat akarunk hogy bele képzelem a lehetetlent is. Féléve próbálkozunk a párommal:)
2020. máj. 6. 02:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaptam egy halvany csíkot akkor most mi történik? Vajon mégis terhes vagyok? De hozzá teszem nagyon halvany csik
2020. máj. 15. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt meg utoljára? Hány naposak a ciklusaid, és hányadik ciklusnapon lett + a teszted?

Egyébként akkor gratulálok! ☺️

2020. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Változó.

Február 27. Menstrualtam. Aztán Marcius 22.en próbálkoztunk férjemmel rá 3hetre menstruálcio lépett fel tünetek miatt csináltam egy tesztet negatív volt aztán tegnap csináltam egy tesztet ami halvany csíkot mutatott.

2020. máj. 16. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!