Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinél olyan, hogy...

Volt valakinél olyan, hogy biztos volt benne a pms tünetekből, hogy megfog jönni de mégis baba lett?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi,kinek miben különbözött a pms tünet a terhességi tünettől?!
2020. máj. 8. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában így történik. De vannak egyedi esetek. Szóval türelemmel kell lenni, amíg esedékes lesz a menzesz.
2020. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másképp fájt a hasam mint mensi előtt. Mensi előtt általában az egész alhasam görcsölget, esetleg a derekam. Mikor terhes lettem kb tenyérnyi részen köldök alatt fájt, mint valami izomláz, de mensigörcs jelleggel. Ez már gyanús volt, aznap pozit is teszteltem. Persze ebéd után ültem munkában a gép előtt és ültömben megszédültem, de olyan istenesen... szerintem olyat még soha nem is tapasztaltam. Ez a két tünet elég egyértelmű volt :) 4 nappal nem várt előtt.
2020. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez általában így van. Nem stresszeltem, hogy mikor jön össze a baba, nem tesztelgettem nemvárt előtt, így mikor 1 hete késett, de állandóan azt éreztem, hogy mindjárt megjön, vettem egy tesztet, mert kezdett gyanús lenni a helyzet. Most 15 hetes vagyok. 😊

A különbség nekem annyi volt, hogy a mellem is fájt, feszült.

2020. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második babámnál volt mindjárt megjön érzésem, de mikor 3 nap eltelt és még mindig nem jött meg vettem egy tesztet és pozitív lett. Nekem azért volt gyanús,mert mindig csak pár óráig van ez görcsszerű érzés majd meg is jön. Következő babánál mikor a második napja volt mindjárt megjön érzésem,tesztelt,és pozitív lett.
2020. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menzesz előtt 2-3 nappal olyan erős görcseim voltak, hogy szinte biztos voltam benne, hogy megfog jönni. Aztán a nemvárt napján minden tünst elmúlt.

Nekem semmiben nem különbözött. Sőt! Még jobban fájt, mintha megjött volna .


Azóta már 36 hetesek vagyunk, és várjuk a nagy pillanatot :)

2020. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 terhessegbol 2-nel csak 4-5 napos késés utan teszteltem, mert folyamatosan olyan erzesem volt, h megjon... :-) A 3. mas volt, nala nagyon tudatosak voltunk es mar nemvárt elott 1 nappal halvanypozit teszteltem. :-)
2020. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!