Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy érzem, h van baba,...

Ha úgy érzem, h van baba, tünetekből is, de sajnos megjött (jóval kevesebb mennyiségben mint máskor), mikor csináljak tesztet. Ha vége ennek a vérezgetésnek vagy akár most?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha csak vérezgetsz, majd ha elmúlik tesztelj persze. Én is vérezgettem az elején de csak minimálisan. Még a tesztelés előtt is 1 nappal. 18hetes kismama vagyok és a tesztelés után már abszólut nem véreztem.Sok sikert,szóritok.
2007. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tünetekből ítélve tényleg van baba! Sokaknak megjön, de ez a mensi teljesen más, mint egyébként, kevesebb is jóval. A teszttel várj még néhány napot, mert most kezd el termelődni a szervezetedben a hcg hormon, amit a teszt mér. Most még talán nem mutatna semmit, de 1-2 nap alatt termelődik annyi, hogy megjelenjen a második csík a teszten. Még egy kis türelem és örülhetsz a picidnek! Szorítok!
2007. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár most is lehet, de ha biztosabb eredményt akarsz, várj pár napot. Ha az első teszt negatív, még akkor is érdemes néhány nap után még egy teszet próbálni. Drukkolok!
2007. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!