Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már sikerült teherbe...

Akiknek már sikerült teherbe esni. Menses előtti napokban milyen tünetekből gondoltad, hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nem megrögzött tünetkereső vagyok csak érdekelne,hogy ki miből gondolta,hogy végre sikerült teherbe esnie.Tudom,hogy szinte minden nőnél más de kíváncsi vagyok.Akinek nem gond legyen szíves írja meg.
2011. dec. 17. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem volt ennyire rengeteg vizes folyásom mensi előtt mint akkor, mintha mindig bepisiltem volna. Na ebből gondoltam, mert bár az igaz, hogy mensi előtt is mindig vizes folyásom volt, de előtte csak egy nappal kezdődött..ekkor meg ovu után pár naptól ömlöttem.Nagyon-nagyon fáradt és álmost voltam ez volt a másik tünet. A harmadik, hogy érzékeny lett az ínyem és fogmosáskor vérzett.28 hetes kismami
2011. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Utólag tudom már,hogy amikor sikerült pé-től totál száraz voltam,és a mellem is másképp fájt, nem úgy ahogy szokott.

Ennyi.

2011. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon fájtak a melleim.általában mensi elött 2 nappal bal mellem 1 pontban fájni szokott oldalt.onnan szoktam tudni h 2 nap és jön a mikulás.nem néztem a naptárat,hogy mikor kell megjönni,ebből mindig tudtam.mikor terhes lettem akkor is elkezdett fájni ugyanugy,aztán nem jött meg a fájdalom meg kezdett a másik mellemen is megjelenni és kezdett az egész fájni.onnan gondoltam h lehet h sikerült.más tünetre nem emlékszem,csak hogy nagyon,de nagyon fájtak a melleim.azóta már 2 éves a fiam.
2011. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Remélem mások is írnak még.
2011. dec. 17. 09:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon fájt a mellem, de inkább az tűnt fel, hogy nem múlik :)

19hkm

2011. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét, a mellfájásról jutott eszembe, hogy az is fura volt, hogy abban a hónapban egyáltalán nem fájtak a melleim:)úgy látszik én fordítva működök.
2011. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Már egyszer én is voltam állapotos csak sajnos nem maradt velem.Akkor nekem sem fájtak a melleim.Próbálok vissza emlékezni arra,hogy mik voltak a tüneteim de egyszerűen nem jut eszembe,szerintem elfojtom magamban.Na de nem panaszkodom.Remélem még sok választ kapok.
2011. dec. 17. 09:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia. Az első babámnál annyira sűrűn jártam pisilni,hogy a munkahelyemről 2 nap múlva hazaküldtek,hogy semmi hasznomat nem veszik kúráljam ki magam,az egyik kolleganőm pedig mosolyogva megjegyezte,hogy hazafelé vegyek egy tesztet is.Még 2 napom volt menziig.A 2 csík láttán majdnem leszédültem a székről.:)

7 év múlva... menzi előtt néhány nappal nagyon fájt felébredni oldalfekvésből,majd kb. a várt menzi előtt 3 nappal reggel kijött belőlem minden.Gondoltam elrontottam a gyomrom,de a férjem már szaladt is a tesztért.Nem terveztük egyik babókát sem de nagyon nagyon ötültünk nekik.

2011. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én annyira fáradt voltam, hogy azon gondolkoztam, h leálljak-e a garázsba, vagy elalszom közben :-)) 2 nappal a nemvárt előtt.
2011. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal a nem várt előtt jöttem rá, fájt a mellem, és végigbőgtem egy vígjátékot, pedig egyébként nem vagyok sírós :). ÉS egyfolytában aludtam volna... :)másnap reggel teszteltem, pozitív lett. Hétfőn megyek első UH.ra kb. ma vagyok 6 hetes :) izgulok...
2011. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!