Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmaradt ebben a hónapban...

Ha elmaradt ebben a hónapban az ovulációm akkor mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Általában 33-35 naponta jön meg, de akkor van ovulációm. Ha most elmaradt, akkor vajon mikorra várhatom hogy megjön? Akinek volt már ilyen, annak inkább előbb vagy később jött meg a normál ciklusához képest?
2020. máj. 9. 18:14
 1/3 anonim válasza:
Nekem 4nappal később jött meg
2020. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem januárban elmaradt az ovuláció ebből kifolyólag nem is jött meg... következő hónapban viszomt megjött gond nélkül igaz később de megjött.. szóval nállam igy volt, úgyhogy nem minden esetben jelenti azt, hogy késik akkor nem volt ovuláció lehet később de ha teljessen kimarad akkor biztos nem volt(értsd úgy, hogy juniusig nincs menzesz) várj még pár napot.. lehet megjön
2020. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napot késett. Most ismét nem volt ovum, 7 napja késik. De volt, hogy nem volt ovum és időre megjött. Sajna nem lehet tudni.
2020. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!