Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 19re?

Ki nem várja május 19re?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/377 anonim ***** válasza:

13as vagyok

Nekem ugye 19.én nem kéne, hogy megjöjjön.

Ma felment a höm 37,0-re. De viszont nagyon úgy érzem, hogy meg fog jönni. 😕 nagyon fáj a hasam! Szurkolok mindenkinek!

2020. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/377 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok 13as.

Annyi még, hogy ugye 13dpo-n vagyok, csináltam ma reggel egy tesztet, de negatív lett. Ezért sem reménykedek annyira.

2020. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/377 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, ma reggel megjött. Nagyon szomorú vagyok, de megy az élet tovább. Jobb nekem ide írni, a fontos emberek, akio tudják, hogy próbálkozunk tesznek megjegyzéseket, ami nagyon nagyon fáj. Persze, hogy megpróbálok nem rágörcsölni, csak azon gondolkodom már, hogy valami baj van velünk, ami nem derült eddig ki..és emiatt vagyok talán stresszess..Nem baj, ha 1 év múlva is jön össze, ha tudnám, hogy biztos összejön. komolyabb vizsgálatok ugye csak egy év után jöhetnek.. de türelmesnek kell lennem és majd minden jó lesz. Mindenkinek szurkolok!! Hogy vagytok? Van, aki tesztelt már?
2020. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/377 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, szerdára nem várom, de mivel tök más jellegű fájdalmaim vannak, mint menzesz előtt, ezért reggel teszteltem egyet, negatív lett.

Pici pöttyök már vannak a tisztaságin, szóval gondolom hamarosan megjön.

2020. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/377 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Én csak vasárnapra nem várom. Jelenleg se érzek még semmit. Most nincs ovu utáni mellfeszülés sem. Nincs mindjárt megjön érzésem. Bár az még lehet hisz odébb van a nem várt. Most hőt se mérek. Igazából most azt várom hogy megjojjon mert van már idopontom hormon panel vérvételre. Szeretném tudni hogy minden rendben van e velem.
2020. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/377 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Szerintem meg fog jönni. Már eléggé görcsöl a hasam 😥
2020. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/377 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Múlt vasárnapra nem vártam, erre megjött szombat reggel. Nem is voltak mensi előtti tüneteim, csak hőm esett le. Már várom, hogy újra próbálkozhassunk. Van egy fiam már, 17 hónapos, még szopizik. Most próbálom kevesebbett szoptatni, hát ha ez miatt nem sikerül újra teherbeesnem. Pedig úgy képzeltem, hogy egy darabig még szoptatni fogom, ha várandós leszek. :'(


Egyébként ti a termékeny időszakban hány naponta szoktatok együtt lenni a párototokkal?

2020. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/377 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, mi kétnaponta... de nem akar így sikerülni. Ti? Neked az első babád hányadik hónapban fogant, kedves 3as? Az már nagyon jó, hogy eddig is szoptattad. Teherbe tudsz esni így is, csak a magas prolaktin kicsit nehezítheti. De orvosként én sok ilyet láttam már, hogy szoptatás alatt teherbe esett az anyuka :)
2020. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/377 anonim ***** válasza:

13as vagyok. Úgy néz ki nekem is megjön ma!☹️

Két naponta szoktunk együtt lenni mi is. Új hónap, új remények!

2020. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/377 anonim ***** válasza:
46%

48-as, elvileg semmi bajunk nincs, de csak nem sikerül a baba. 2 naponta mi is egyūtt voltunk PÉ körül. Novemberben jött meg előszõr, azóta próbálkozunk. Fixre még nem állt be a ciklusom, de most hőméréssel néztem, hogy mikor volt ovum (sikerült is a tájban együtt lennünk). Tudom, hogy szoptatás mellett is teherbe lehet esni, bár engem az egyik nőgyógyász kinevetett, amikor egyszer felhívtam, mert sokaig nem jôtt meg, és azt kb, mint ha hūlyének nézett volna, azt mondta, hogy szoptatás mellett nem lehet teherbeesni, nincs peteérés, majd, ha abbahagyom a szoptatást.

Úgyhogy most azt a "módszert" próbálom ki, hogy kevesebbet szoptatok, hátha így sikerülni fog.

2020. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!