Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ahol a pároknak csak komoly...

Ahol a pároknak csak komoly beavatkozással lehetett gyermekük, az öröklődik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hereszövet-biopszia, petevezeték átfúvás, inszem, lombik... Vajon a gyermeküknek is át kell majd esnie ezeken (nyilván nemtől függően)
2020. máj. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Az attól IS függ, hogy a szülönek MITÖL van ilyen problémájuk, lehet örökölt meg lehet klönböz megbetegedések következménye is.

Ha örökletes, akkor jó eséllyel a gyereknek ugyanilyen problémái lesznek.

2020. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos. Örökletes genetikai betegséget sem biztos, hogy megörökli a gyerek, viszont hordozhatja a hibás gént és az unokád is örökölheti.
2020. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Örökölődő meddőség? Ugye nem gondolod komoylan?
2020. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ne gondolnám komolyan? És szó sem volt meddőségről! Csak nehezített gyermekvállalásról. Nem megy a szövegértés?
2020. máj. 11. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Anyukámnak PCOS-e volt és azt mondták nem lehet gyereke, de végülis lettünk hárman. Nem tudom őszintén, hogy ez örökletes e, de nekem is az van és most én is küzdök, hogy babám lehessen :/
2020. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
"inszem, lombik... "= meddőségi kezelések.
2020. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Azt nem tudom, de anyukámnak 1 évbe telt mire én megfogantam, húgom 6 hónap volt. Nekem 4 és 8 hónap volt a 2 gyerekem (kőkemény próbálkozás), még szeretnék egy harmadikat de 1 éve semmi. Szóval nálunk öröklődött a nehézkes teherbeesés, sőt a mióma is.

Bár anyukámnak 51 évesen lett, nekem meg most 31 évesen 😭

2020. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk 1.5 év volt, mire terhes lettem. Az ok nem derült ki. Mindketten voltunk dokinál. Az jutott eszembe, mi van, ha örökölte a kislányom is.
2020. máj. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!