Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, hallottatok mar a...

Csajok, hallottatok mar a Kriston intim tornarol? Tenyleg segit a teherbeesesnel? Nekem az a gondom, hogy nincs peteeresem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kriston-módszer is jó, és csak ajánlani tudom (részletesen itt: [link] ) de az főképpen a szülésre való felkészülésben (mármint a gátizmoknak a felkészítésében) nagyon hasznos. Ha nincs peteérésed, akkor az Aviva tornát csináld először, amivel helyre lehet hozni a hormonháztartást és a ciklusodat, és így könnyebben teherbe eshetsz (nálam bevált:) és amikor már terhes vagy, akkor feltétlen csináld a Kriston-tornát!

Az Aviva tornáról itt: [link]

2010. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valasz! :-) es Neked se volt peteeresed?
2010. júl. 29. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs mindig, amióta csinálom az Avivát, rendeződik, bár volt egy hónap amikor nem volt, de különben van. És nem 3 havonta menstruálo, hanem havonta...
2010. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A peteérési zavarod okát vizsgáltad már? PCO (inzulinrezisztencia), hormoneltérések, stb.? Mert ne haragudj, lehet javítani rajta tornával, de ha az alapvető betegség nincs kezelve, akkor lehet, hogy évekig tornázhatsz még! Amúgy a ciklus rendszerezésére az Aviva torna a jobb, nekem megvan, ha írsz privit, szívesen elküldöm, de a vizsgálatokat ejtsd meg mindenképp! L27
2010. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!