Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 6. napja késik a menstruáci...

Ma 6. napja késik a menstruációm, mindig védekezünk sose volt semmi baj, most mégsem jön meg. Megijedtem, így teszteltem, természetesen negatív lett. Viszont nem értem akkor mi lehet a probléma. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egészben a legdurvább, hogy folyton ilyen most megjön érzésem van...utánna jön a csalódás. Görcsölök, picit a mellemen is érzem a szokásos dolgokat.

2020. máj. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak terhességtől késhet.
2020. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Stressz miatt késhet ennyit?? (Ebben a hónapban elég sok stressz ért)
2020. máj. 13. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt az utolsó aktusotok? Meg milyen módszerrel védekeztek?

A teszt az aktus után kb 14 napra mutat megbízható eredményt, de lehet az is, hogy csak véletlen késik, föleg, ha nem teljesen szabályos a ciklusod.

2020. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó elsején..gumival szoktunk védekezni, de azt mindig ellenőrizzük. Nem állt még be sajnos igazán, de ennyit azért még sose késett, a maximum 3 nap volt, de ez a 6 elég ijesztő, főleg hogy még minidg semmi
2020. máj. 13. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem állt még be sajnos igazán"


"a maximum >késés< 3 nap volt"


Ha max 3 napot szokott késni, akkor mi a fenéért mondod, hogy nem állt be? :D

2020. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy???

egyébként stressztől késhet bármennyit nekem 4 hónap kimaradt...

2020. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!