Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kilencedik napja késik a...

Ma kilencedik napja késik a menstruációm,2 napja rózsaszínes barnás folyásom van, tegnapi teszt negatív. Mitől lehet ha nem terhesség? Vagy mégis az lenne?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
rózsaszínes-barnás folyás,akkor valószínű meg fog jönni.
2018. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig ez nem volt jellemző a menzeszem előtt,de lehet hogy igazad van
2018. nov. 29. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
9 nap után érdemes egy tesztet 400ftert beszerezni. Már mindegyik teszt kimutatja hogyha terhes vagy
2018. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
írtam,hogy tegnap reggeli teszt negatív
2018. nov. 29. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj látom neharagudj

Nem vagy terhes már kimutatna a teszt.

Egyébként meg lehet hogy csak most ilyen ,az is lehet hogy mostantól így fog kezdődni a menstruációd. A késés lehet stressz, felfázás miatt is

2018. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy csak ennyi,félek,hogy valami betegség okozná.
2018. nov. 29. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,nekem 2hónapja egyébként ki is maradt egy vérzés valamiért (azóta visszaállt),annyi tesztet csináltam akkor hogy hú...de semmi,hómező volt mind,dokihoz is elmentem,vérvételre is elküldött,néztek HCG-t,nem voltam terhes,de egyébként minden tünetem megvolt,de lehet már csak beképzeltem...Mondta hogy várjunk 2hetet,ha addig nem jönne meg,akkor menjek vissza,és ad rá valamit ami meghozza.Rá 3-4 napra megjött,és úgy kezdődött hogy nekem is ilyen barnás-rózsaszínes folyásom/vérzésem volt,ez kb 3napig,és utána rendesen megjött,viszont olyan fájdalmakkal,görcsökkel,hogy az első 2nap alig éltem,nem tudom mitől,legutoljára tinikoromba görcsöltem mikor megvolt a havim.Szerintem neked is így kezd most megjönni,bár nyilván nem vagyok orvos.De ha nincs panaszod,akkor szerintem várj még nyugodtan pár napot,1hetet,ha akkor sem jön meg,akkor elmennék azért egy orvoshoz nézzen meg.
2018. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,remélem semmi komolyabb nem lesz:(
2018. nov. 29. 13:09
 9/9 momoka 2002 ***** válasza:
A menzesz az ovulaciohoz igazithato,igy lehet csak kesobb volt,vagy akar ki is maradhatott. Ez normalis evente 1-2x. Nincs min panikolni.
2018. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!