Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cklusom 24-ik napján vagyok...

Cklusom 24-ik napján vagyok ovulációs mikroszkopom félig páfrányos volt délelött, délután nem mutatott semmit. Melleim feszesebbek kicsit érzékenyek is. Szerinttek most mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A mikroszkópot dobd ki az egy sz@r! Ne agyalj a baba témán, majd el jön a te időd is! Ne akard a sorsot jobbrol kielőzni!
2010. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mikroszkóppal estem teherbe. Sokan mondják, hogy nem hatásos, de ők szerintem türelmetlenek és nem azt nézik, amit kéne.Én is lestem a ciklusom végén és szintén csak délelőtt volt páfrányos - nem is teljesen...

Drukkolok, hogy sikerüljön!


Hány naposak a ciklusaid?

2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
29-32 naposak a ciklusaim
2010. júl. 29. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha most rövid hónapod lesz, sakkor simán lehet. :)

Én négy nappal a mensim előtt nem nyugodtam és a félig páfrányos mikroszkópom miatt teszteltem is, pozitívat...

2010. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondoltam, hogy na majd én tudom használni a mikroszkópot, aztán kiválóan mutatta a hő, az ovuteszt a peteérést és ovut, míg a mikroszkóp semmit, csak buborékokat, pedig de és du is néztem, ne ettem, nem ittam előtte. Mindenkinek más jön be. Én elég türelmesen használtam, fél év türelem után már azt sem tudom hol van.
2010. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!