Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 21-én volt spontán...

Beus44 kérdése:

Március 21-én volt spontán vetélésem 11 hetesen, 44 éves vagyok párommal még szeretnénk egy kisbabát.kérdésem hogy jártatok már igy volt valamilyen kezelés vagy volt e valamilyen vizsgálat ha igen mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 18:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek nőgyógyászhoz nem tudom mire számítsak. Szeretnék mindent megtenni hogy a következő terhesség problémamentes legyen
2020. máj. 16. 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Először is, nagyon sajnálom. Nekem áprilisban volt missed ab. Sajnos ennek sok oka is lehet, de az is lehet hogy beteg volt az embrió. Nekem lombik volt, így elég sok vizsgálaton túl vagyok már. Nem tudom, hogy nálad volt e már vizsgálat mert azt nem írtad.

Azt le tudom neked írni amit adott nekem papírt a Kaáliban a doki ha valaki többszörös vetélő milyen vizsgálatok ajánlottak. Igaz nekem azt mnodta egy alkalom után még nem szükséges, de én 31 éves vagyok, lehet a helyedben inkább megcsinálnám.

1.immunológiai infertilitás panel III

2.spermium ellenes antitest

3.foszfatidil inozitol ellenes antitest

4.lupus anticoaguláns

5.D3 vitaminszint

6.TSH, FT3, FT4

7.inzulin rezisztencia vizsgálata (3pontos)

8.Nk arány és funkció

Th1/Th2 irányultság vizsgálata

9.prolaktin szint-ha ez magas endocrinologiai vizsgálat

10. AMH

11. Thrombosis genetikai panel (Leiden, protrombin gén, PAI-1, MTHFR)

pl: Végh Judit immunológus Bp-en tud immunológiai sikertelenséggel kapcsolatban többet mondani, ezeket a vizsgálatokat szokta kérni, Synlabnál elérhetőek

2020. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ismét:

Lehetnek még egyéb okok is: hormonvizsgálat, pajzsmirigyet szokták nézni, vashiány, cukorterhelés, infertilitás panel. Ezeken kívül sok mindent nézhetnek még. Nőgyógyászból jót kell találni. Ha elrázna pl akkor keress mást. Vannak meddőségi központok is, csak azért meg fizetni kell. Próbáltam sok mindent leírni, de ha kérdésed van még, írj nyugodtan. Sok sikert kívánok!

2020. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!