Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet valamit, hogy eddig...

Jelenthet valamit, hogy eddig mindig két napon át volt pozitív az LH tesztem, de a mostani ciklusban csak egy napon?

Figyelt kérdés

Ez a 4. ovutesztelős honapom.

Az első három ciklusban mindig két napon át volt pozitív, most viszont csak egyetlen napon (tegnap).

Eddig mindig azt tapasztaltam, hogy napról napra erősödött a csík, aztán halványult.

Most viszont nagyon halvány volt három napig, és tegnapra meg extra pozi lett hirtelen, mára megint egy nagyon halvány csikocska lett belőle.

Van ennek valami jelentősége?

Vagy ez most csak egy ilyen hónap, és kész?

Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



2020. máj. 17. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippemre mikor több napig pozi, több tüsző van... nekem volt ilyen
2020. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, csupán épp magasabb volt az lh szint. Mellesleg két napig lehet pozi, ha pont úgy kapod el.
2020. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nálam végül azt jelentette, hogy ez után a rövid intenzív Lh csúcs után fogant meg a babánk. 😍

Ma vagyok 5+2 hetes 🥰

2020. jún. 11. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, de attól még gratulálok és jó egészséget :)
2020. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!