Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek az ovu tesztjeimre?...

Ránéznétek az ovu tesztjeimre? Sztori lent

Figyelt kérdés

Április 28-án kellett volna megjönnie, másnap, mikor első késős nap volt, halvány de jól látható pozitívat teszteltem, mivel nem jött meg, utána pedig reménykedve, hogy majd erősödik, még 3 tesztet csináltam a következő napokban, egyre halványodtak, utolsó negatív lett. :( 6 nap késéssel megjött, gondolom kémiai volt. Most rendeltem Onestep teszteket, hogy minél jobban el tudjam kapni az ovut. Ciklus.hu szerint május 21-én lesz peteérés, én a biztonság kedvéért már 15-én elkezdtem a tesztelést, hát volt mit látni : [link]

Május 15, 16, 17 és 18, fentről lefelé. Hőm napok óta 36.5 konstans. Talán összeszavarodtak a hormonjaim és ebben a hónapban nincs/nem lesz ovum? Most nyákom sincs, előző hónapban ittam a cickafark+palástfű kombót, akkor volt nyákom is rendesen, most semmi (kicsit elkeseredtem és elment a kedvem a teázástól). Amúgy a tapasztalatok alapján nem pont középidőben van ovum, hanem 2-3 nappal később. Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. máj. 18. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy május 4-én jött meg, és átlagban 30-32 naposak a ciklusaim.
2020. máj. 18. 14:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy rémlik, nem volt szépen erősödő csíkom a one step tesztnél, az ovum napján megjelent a baromi erős csík, de előtte napokban nem lehetett egy konkrét erősödést szépen megfigyelni.
2020. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor még reménykedek! Annyit kérdeznék, hogy kb.hány óra körül teszteltél? Ezeket d.u. kettőkor csináltam, előtte 2 óráig nem ittam semmit.
2020. máj. 18. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Kb 20-22-én lesz ovud, simán lehet, hogy a kémiai tett be amúgy, sőt ugye a hcg-re is reagálhatott még az lh teszted.


Nekem is 32 nap körül van a ciklusom, 15. napon szoktam kezdeni, de van, hogy 14. napon igazán erős tényleg váratlanul lesz a teszt. Én pl reggel és este szoktam tesztelni, nem figyelek az ivásra (amúgy is átkozottul keveset iszok)


Vaterás tesztek nem drágák, érdemes tesztelni a valószínűsíthető ovu után még 3 napig. Nekem, ha nincs ovum, sajnos előfordul, napokig egészen mensiig pozi közeli minden tesztem -.- Első gyermekünk nehezen jött, közel 7 év volt, most szeretnénk neki testvért, ezért használom újra a teszteket. Még egy plussz infó, ha sose látsz pozit használj érzékenyebb tesztet :)


Sok sikert!!

2020. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsot! :) Nekünk első gyerek lenne. Viszont sok sikert! :)
2020. máj. 18. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez még negatív, tesztelj tovább simán lehet még ovu. Nekem előtte napokig alig látszik valami aztán ovu előtti nap kb olyan mint neked a legerősebb majd egy vagy két napig full pozitív aztán megint alig látszik valami.

Szóval ovu előtt 1-2 nappal kezd csak erősödni nálam. De a kémiai miatt akár ki is maradhat egy peteérés vagy akár lehet később is picit.

2020. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ja és második gyereket szeretnénk, így elég sok hónap tapasztalat van ovu tesztelés mögött. Mindenki máshogy működik, de általában egy emberre ugyanaz igaz

2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 18. 20:47
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha esetleg figyelitek még a kérdést, szerintetek a mai (legalsó) pozitív?


[link]

2020. máj. 23. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi segítenétek,hogy hogy tudok képet feltölteni? Köszi
2020. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!