Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a "legkevesebb" amiről...

Mi a "legkevesebb" amiről tudsz, amitől teherbe esett valaki?

Figyelt kérdés

Leginkább személyes, vagy személyes ismerős esetei érdekelnek, szóval ami tuti úgy igaz, ahogy itt leírjátok, tehát ha nem a "szomszéd lányának a barátnőjének a testvérének az osztálytársáról" van szó.


Pl erősebb petting, óvszer rendes(!) használata mellett, megszakítás (időben!) ellenére, várt mensi előtt két nappal, és/vagy az eddigiek kombója...


Köszi a válaszokat előre is!


2020. máj. 19. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szűz maris.
2020. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
fogamzásgátló mellett lett terhes egy barátnőm
2020. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Elégtelentol is kevesebb merevedessel lettem terhes. Mondjuk a naptár szerint pont termékeny időszakban voltam(annak is a vége felé), de nem gondoltam volna, hogy egy ilyen semmiségtől terhes leszek főleg, hogy másoknak különb nemi élete van mint nekem bármikor is volt és mégis kínlódnak, hogy osszehozzanak egy gyereket.
2020. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Megszakitás mellett úgy h9gy a naptár szerinti termékeny időszakban óvszerrel védekeztünk
2020. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, #2 #3 ment a zöld kéz! (1 nem én pontoztalak le, de fel se)

Jöhet még!

2020. máj. 19. 20:35
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 is köszi
2020. máj. 19. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Én spirál maradtam terhes egykoron. Nyilván sehogy máshogy nem vigyáztunk, mert az azért elég biztonságos módszer. Nálam akkor nem jött be. Nem tartottam meg, nem véletlenül volt a spirál, nem volt alkalmas a helyzet a gyermekvállalásra.
2020. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyik ovisom spirál mellett fogant. Anyukának már volt 2 gyereke, nem akart többet nyilván azért rakatott spirált. Nagyot nézett, mikor megmozdult benne a gyerek. 😀 Korábban született 34 hétre help szindróma miatt, de végül minden rendben volt. A kislány egészséges, és mindenki örül, hogy így alakult. Egyébként a minap olvastam egy szüléstörténetet, ott is spirál mellett esett teherbe az anyuka.
2020. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Személyes ismerősöm megszakítás mellett lett terhes. Elvileg ott is időben kivették, évek óta "védekeztek" így. Ők nem tartották meg.


Másik személyes ismerősöm spirál mellett lett terhes. Ők megtartották.

2020. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!