Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már meg kellett volna jönnie....

Már meg kellett volna jönnie. A hőm folyamatosan esik, 36,6-ról a legkevesebb 36,4 volt, ez a mai.Miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés
Most kezdtem picit barnázni, de ez semmi. Máskor 3-4 nappal előtte barnázok.Nem akartam volna, hogy megjöjjön, de mivel esik a hőm, sajnos nem vagyok babás. Viszont akkor miért nem jön már meg? El kellene kezdenem a Clostit, hátha az segít, de már lassan megőrülök ettől. Tiszta olyan, mintha a testem direkt szórakozna velem. Már nagyon kivagyok. 1,5 év hosszú idő...
2009. jan. 7. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami miatt megnyúlt ez a ciklusod, ezért csak most kezdesz barnázni, 3-4 nap múlva pedig rendesen meg fog jönni. Ez az egyik eset és szerintem ez a valószínűbb is. De még az is lehet, hogy mégis baba van. Nem szentírás, hogy enyhe hőmérséklet eséssel és 36,4-el nem lehetsz terhes...
2009. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láttam már több olyan görbét, ahol az illetőnek leesett a hője arra az időre amikor meg kellett volna jönnie, aztán újra felment, és terhes volt. De azért sajnos valószínűbb, hogy meg fog jönni.
2009. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha 3-4 nap múlva sem jön meg, akkor mindenképpen vegyél egy tesztet. Lehet, hogy a sok stressztől ugrál már a hő, ez mindenkinél egyéni dolog. Nem lehet egy általános sémát ráhúzni mindenkire.

Ne add fel, és sok sikert.

2009. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!