Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár biztosan negatív az...

Mostmár biztosan negatív az eredmény? Érdemes még pár nap múlva tesztelni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Április 11-15ig volt az utolsó menstruációm. Középidőben együtt voltunk, pár nap múlva (a következő menstruációm előtt egy héttel) elkezdtem barnázni, ami 5 napig tartott, utána befejeződött egy fél napos "vérzéssel." nagyon kevés volt, ezért írtam idezojelbe. Május 11.én kellett volna megjönnie igazából. Tegnap majus 19 csináltam Gábriel tesztet reggeli vizeletből, negatív lett. Így már kár reménykedni igaz?

2020. máj. 20. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2020. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor viszont nem értem ezt, eddig rendben volt a menstruációm, eredményeim teljesen jók voltak.
2020. máj. 20. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Milyen eredmények? Egy hormonzavar egyik napról a másikra alakul ki, attól hogy jók voltak legutóbb az eredményeid, attól lehet most valami eltérés.

Az öt napig tartó barnázás meg eléggé erre utal.

2020. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálaton voltam, pont május 7.én
2020. máj. 20. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld azért meg pár nap múlva. A barátnőm hasonlóképpen járt és neki 10nap után volt pozitív tesztje. Addig végig negatív.
2020. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!